15 Ocak 2010

KAYIK YAKA BEBEK SÜVETERİ & BERE ve BEBEK PATİĞİ

ÖRGÜ BEBEK SÜVETER PATİK VE BEBEK BERESİ
Süveterin yapılışı bir öncekiyle aynı sadece lastiği çift lastik.(iki düz iki ters)..berenin yapılışı
burada... patiğin yapılışı burada, süveterin yapılışı da burada..

Sevgili arkadaşlarım nursunca fikirler , emine ve hobileri benide güneş çiçeği ödülüne layık görmüşler her iki arkadaşımada çok teşekkür ediyorum ve sevgiler gönderiyorum..sınırlı sayıda arkadaşlara vermek gerekiyormuş ama ben seçim yapamayacağım her zamanki gibi bende hepinize gönderiyorum..Herkese sağlıklı ve güzel bir hafta sonu diliyorum sevgiler..

7 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

 1. Bu model eşdeğerinden çok farklı olmuş.Denemek isterim basit gibi duruyor.Ellerine sağlık...

  YanıtlaSil
 2. Bu model eşdeğerinden çok farklı olmuş.Denemek isterim basit gibi duruyor.Ellerine sağlık...

  YanıtlaSil
 3. merhaba çok güzel ellerine sağlık. elbistanlı bloğunu ilk gördüğümde nasıl heyecanlanmıştım biraz iletişim kopukluğu yaşadık:( yeniden başlayalım:) neden heyecan yaptım dersen 5 yıl elbistan'da yaşadım kızlarım elbistan doğumlu benim hayatımda önemli bir yeri var elbistan'ın görüşmek dileği ile

  YanıtlaSil
 4. Hayırlı geceler arkadaşım, bu takım çok şirin olmuş, ellerine emeğine sağlık. Bana erkek bebek için yaptıklarınızdan yavsiye edebbilirmisiniz, o örneklerin olduğu sayfaların linkini verebilirmisiniz, Güzel bir hafta sonu diliyorum, sevgiyle kalın.

  YanıtlaSil
 5. keyifli bir haftasonu dilerim,sevgiler

  YanıtlaSil
 6. merhaba elbistan'da 2001 şubat,2005temmuz arası kaldım, elbistan içini full bilirim:) ekinözüne hafta sonları giderdik, yapalak'lı komşum vardı oraya da gittim:) ben saraykent'te oturmuştum.

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..