21 Nisan 2011

HAYIRLI CUMALAR & ÇEKİLİŞİMİZ SONUÇLANDI..

cumamesajları

Kutlu doğum haftası sebebiyle sevgili peygamberimiz Hz.Muhammed (s..a.v.) efendimiz için hep beraber salavat-ı şerife ve yasin okuyalım istedik.Düşündüğümden çok az bir katılım olsada elimizden geldiğince salavatlarımızı, yasinlerimizi gönderdik efendimize..Allah c.c. kabul eylesin.Katılan katılamayan tüm dostlardan Allah razı olsun.Sonsuz salat ve selam olsun efendimize..Bende bu anlamlı hafta sebebiyle katılımcı arkadaşlar arasında bir arkadaşımıza hediye vermek istedim..çekilişi random.org.da yaptım.

Sonuçlara göre hediyemi sevgili arkadaşım DİSHEKUŞ kazandı.Kendisini tebrik ediyorum.Adresini en kısa zamanda marifetane@gmail adresime göndermeni bekliyorum canım..


Yorum sırasına göre katılan arkadaşların listesi..

1- AYFERSULTAN
2- DİSHEKUŞ Tebrikler
3- NARİSHİNSANDIĞINDAN
4- SENAHOBİ
5- SEVİNÇ'İN ÖRGÜ EVİ
6- KIZHATÇE MUTFAKTA
7- ARZUNUN HOBİLERİ
8- GÖNÜLDENELE
9- GÜL ELA ÖZER
10- AYŞE DİLADuasız üşür yürekler…

Sana bir dua eden olsun, sende başkalarına dua et!Bilmezsin hangi kırık gönlün duasıdır karanlıklarını aydınlatan, sana ummadık kapılar açan…Bilmezsin kimin için ettiğin duadır ,seni böyle ayakta tutan!O’nun için birbirimize dua edelim inşALLAH!! dualarda buluşmak ümidiyle….
Dualarınızın kabul ibadetlerinizin makbul olması dileğiyle HAYIRLI
CUMALAR..

6 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

 1. Amin inşallah canım ALLAH razı olsun,mübarek cumanın hayır ve bereketi ümmeti müslüman aleminin üzerine olsun,hayırlı cumalar..

  YanıtlaSil
 2. hayırlı cumalar...
  ve sevgiler bırakıyorum sayfanıza...

  YanıtlaSil
 3. Hayırlı cumalar arkadaşım.

  YanıtlaSil
 4. Olá, Amiga!
  Seu blog já está no meu blogrolL há algum tempo. Veja no http://falandodecrochet-blogroll.blogspot.com/ - ROTA MUNDIAL DO CROCHE .
  Um ótimo final de semana para você.
  Bjs

  YanıtlaSil
 5. Allah kabul etsin. Amin.

  Kazanan arkadaşlarıda tebrik ediyorum.

  YanıtlaSil
 6. hi lady!!! thanks x your visit,x your kinds words.your site its really nice,your creations are awesome! congratulations.Hope we can keep in touch.wish you a very nice day.God blees you!

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..