8 Mayıs 2011

ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN & KIZIMIN DOĞUM GÜNÜ

Anneler günü
4 yıl önce bugün ömrümün varı,evimizin neşesi Allah c.c. emaneti güzel kızım dünyaya gelerek, hem anne olma güzelliğini yaşattı bana hemde ilk anneler günü hediyesi oldu kendileri.. Dünyanın en güzel hediyesi..İyi ki doğdun kızım iyi ki varsın canımın bağı...Allahım hepimizin evladlarına imanlı, sağlıklı, başarılı ve mutlu, huzurlu, uzuuun ömürler versin.Bizi evladlarımıza, evladlarımızı da bize bağışlasın.Amin..


Bügün çok yoğundum kızımın doğum günü hazırlığı kutlaması derken gecenin bir yarısı oldu. Yazımı ancak hazırlayabildim.Anne örgücü olunca anne hediyeleride örgüden oldu.Kızıma çok sevdiği iki çizgi film kahramanını ördüm.Hediyelerini çok sevdi ve beğendi. Onun bu sevinci bende bütün günün yorgunluğunu aldı götürdü doğal olarak..Oyuncaklarımızı ilerleyen günlerde sizlerle de paylaşacağız inşAllah..Son alarak tüm ANNElerin ve anne adaylarının anneler gününü kutlarım.Allah Anne olmayı dileyen, isteyen tüm hanımlara hayırlısıyla tez zamanda bu güzel duyguyu yaşatsın inşAllah.Amin..Gününüz gönlünüzce geçsin hepinize sevgiler..


BU KIRMIZI GÜLLER BENDEN TÜM ANNELERE....

9 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

 1. kızımıza nice mutlu seneler diliyorum..sizinde anneler gününüzü kutluyorum..sevgiler

  YanıtlaSil
 2. ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN,NİNE OLASIN İNŞALLAH

  YanıtlaSil
 3. seninde anneler günün kutlu olsun kızına mutlu yıllar dilerim...sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. sa.Haticem,Cansuya, annesi,babası kardeşleri ile:) uzun sağlıklı imanlı ömürleri olsun dualarına amin diyorum öptüm.A.E.O

  YanıtlaSil
 5. canım nice uzun yılları birlikte kutlamanız dileğiyle .Fıstığa sağlıklı,bahtlı mutlu bir yaşam diliyorum Rabbim cümlemize acılarını yaşatmasın inş. sevgiler

  YanıtlaSil
 6. Canım,
  anneler günün kutlu olsun.
  Sevgiyle kal.

  YanıtlaSil
 7. Kızına mutlu yaşlar, sana da mutlu bir anneler günü dilerim. Sevgiler:))

  YanıtlaSil
 8. Seninde anneler günün kutlu olsun canım, bebişininde doğum günü kutlu olsun,ne güzel bir günde doğmuş : )

  YanıtlaSil
 9. çok teşekkür ederim canım:)seninde anneler günün vee güzel kızınında doğum günü kutlu olsun nice sağlıklı yaşlara sevgiler:)

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..