23 Ocak 2012

AKSUVİTAL VE MARİFETANE İŞBİRLİĞİYLE 3'LÜ HEDİYE ÇEKİLİŞİNDE SON GÜN...

Aksu vital ve Marifetane işbirliğiyle birbirinden güzel hediyelerin yer aldığı kampanyamızda son gün..Kampanya sonucunda yapılacak çekilişle 1 şanslı katılımcı aşağıdaki hediyelerin sahibi olacak...


aksuvital hediyeKalite ödüllü ve güvenilir alışverişin adresi Aksu vital firmamızın hediyelerinden bahsedeyim biraz..


aksuvital hediye

Aksu vital Softem Arı sütlü - Ballı Bakım kremi : Her cilt tipine uygundur. Cildiderinlemesine beslerken, nemlendirir ve cildin yenilenmesine yardımcı olur..

aksuvital hediye
Aksu vital Softem Arı sütlü - Ballı - Lifli Sabun:Özel üretim olup selülit oluşumunu giderici özelliğe sahiptir cildi besler ve ferahlık verir..
aksuvital hediye

ShiffaHome Gül suyu % 100 doğaldır, hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez.Sıkılaştırıcı etkisi ile cilt gözeneklerinin tıkanmasını önlemeye dokuları gerginleştirmeye ve cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca temizleyici etkisiyle cilt bakımında ve makyaj temizliğinde doğal tonik olarak kullanılabilir.
ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN...

- Blogumun izleyicisi ol..- Aksu Vital FACEBOOK sayfasını beğen..


- Aksu vital sitesine üye ol beğendiğin ürünlerden birine yorum yaz..-Çekilişi blogunda, facebook'unda ve twitterinde yukarıdaki ilk resim ve linkleriyle paylaş ve buradaki postun altına işlem tamam diye yorum bırak.


-Blogun yoksa diğer şartları tamamlayıp yorumlardan adsız seçeneğini işaretleyerek ad-soyad ve mail adresini yaz çekilişe katıl..
Çekiliş 24 Ocak 2012 de öğlen 12:00 de bitecek ve aynı akşam çekiliş talihlisi yine Random.org aracılığıyla belirlenerek buradan ilan edilecektir..Tüm katılımcılara bol şans diliyorum..


Kampanyamızın sponsoru AKSUVİTAL ve desteği için Özgür bey'e tekrar teşekkürler..


0 yorum var.Peki senin fikrin nedir..? to “AKSUVİTAL VE MARİFETANE İŞBİRLİĞİYLE 3'LÜ HEDİYE ÇEKİLİŞİNDE SON GÜN...”

Yorum Gönder

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..