24 Ocak 2012

AKSUVİTAL VE MARİFETANE 3'LÜ HEDİYE ÇEKİLİŞİNDE SONA ERDİ..KATILIMCILARIN LİSTESİAksu vital ve Marifetane işbirliğiyle birbirinden güzel hediyelerin yer aldığı kampanyamızda son gün..Kampanya sonucunda yapılacak çekilişle 1 şanslı katılımcı aşağıdaki hediyelerin sahibi olacak...


aksuvital hediye
Kalite ödüllü ve güvenilir alışverişin adresi Aksu vital firmamızın hediyelerinden bahsedeyim
biraz..


aksuvital hediye


Aksu vital Softem Arı sütlü - Ballı Bakım kremi : Her cilt tipin


e uygundur. Cildiderinlemesine beslerken, nemlendirir ve cildin yenilenmesine yardımcı olur..

aksuvital hediye


Aksu vital Softem Arı sütlü - Ballı - Lifli Sabun:Özel üretim olup selülit oluşumunu giderici özelliğe sahiptir cildi besler ve ferahlık verir..
aksuvital hediye


ShiffaHome Gül suyu % 100 doğaldır, hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez.Sıkılaştırıcı etkisi ile cilt gözeneklerinin tıkanmasını önlemeye dokuları gerginleştirmeye ve cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca temizleyici etkisiyle cilt bakımında ve makyaj temizliğinde doğal tonik olarak kullanılabilir.
KATILIMCILARIN LİSTESİ

ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN...

- Blogumun izleyicisi ol..

- Aksu Vital FACEBOOK sayfasını beğen..- Aksu vital sitesine üye ol beğendiğin ürünlerden birine yorum yaz..-Çekilişi blogunda, facebook'unda ve twitterinde yukarıdaki ilk resim ve linkleriyle paylaş ve buradaki postun altına işlem tamam diye yorum bırak.


-Blogun yoksa diğer şartları tamamlayıp yorumlardan adsız seçeneğini işaretleyerek ad-soyad ve mail adresini yaz çekilişe katıl..
Çekiliş 24 Ocak 2012 de 17:00 de bitecek ve aynı akşam çekiliş talihlisi yine Random.org aracılığıyla belirlenerek buradan ilan edilecektir..Tüm katılımcılara bol şans di
liyorum..


Kampanyamızın sponsoru AKSUVİTAL ve desteği için Özgür bey'e tekrar teşekkürler..0 yorum var.Peki senin fikrin nedir..? to “AKSUVİTAL VE MARİFETANE 3'LÜ HEDİYE ÇEKİLİŞİNDE SONA ERDİ..KATILIMCILARIN LİSTESİ”

Yorum Gönder

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..