31 Ocak 2012

KREMCİNİZ.COM'DAN 2 KİŞİYE DOĞACI KAYISILI GÜZELLİK SETİ ÇEKİLİŞİNDE SON GÜN...!!!..Kremciniz.com sponsorluğundaki kampanyamızda son gün..Bilinen kalitesiyle Doğacı kayısı güzellik seti kaçırılmayacak kadar güzel ürünlerle dolu.Şu anki fiyatı kampanyalı fiyatıdır.Kısa bir süre sonra bu fiyatlarda değişecek..Benim şansım yok bana çıkmaz demeyin setimiz 1 değil 2 kişiye hediye edilecek..Katılımcıların hepsine bol şanslar diliyorum..Çekilişe buradan katılabilirsiniz..

hediye
Setimizin içinde neler varmış bir bakalım...
hediyehediyeÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN...


1- Blogumun izleyicisi ol..


3- Kremciniz.com sitesine üye ol beğendiğin ürünlerden birine yorum yaz..4-Çekilişi blogunda, facebook'unda ve twitterinde yukarıdaki ilk resim ve linkleriyle paylaş ve buradaki postun altına işlem tamam diye paylaşım linklerinle birlikte yorum bırak.Yorumlarınız onaylansa bile verdiğiniz linkler kontrol edildikden sonra çekilişe dahil oluyorsunuz.

-Blogun yoksa sana uyan diğer şartları tamamlayıp yorumlardan adsız seçeneğini işaretleyerek ad-soyad ve mail adresini yaz çekilişe katıl..
Çekiliş 01 Şubat 2012 de24:00 de bitecek çekiliş talihlisi yine Random.org aracılığıyla belirlenerek buradan ilan edilecektir..Tüm katılımcılara bol şans diliyorum..


Kampanyamızın sponsoru KREMCİNİZ.COM ve desteği için Mustafa bey'e teşekkürler..1 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?: