27 Mart 2012

ÇAY-KAHVE BAHANE ETKİNLİĞİ MARİFETANE'DE BAŞLIYOR..Etkinlik


Gelibolu17'nin hazırladığı


"Çay,Kahve Bahane" etkinliğine28 MART-28 NİSAN tarihleri arasındahttp://www.marifetane.com/ yani ben ev sahibeliği yapacağım...Bildiğiniz gibi çay kahve bahanedir çoğu zaman,dostlarla,arkadaşlarla,dertleşmek,görüşmek için.bir çoğumuz sevdiğimiz bir arkadaşımıza ziyarete giderken "hadi çayı koy" geliyorum diye gideriz,yada müsaitsen "sabah kahvesine geleceğim" deriz...Çünkü o sohbet muhabbet kuru kuruya olmaz,tamam tatlı dil güler yüzde gereklidir,hatta suratı sirke satan bir ev sahibi size bal baklavada ikram etse orda çok kalmak istemezsiniz öyle değilmi,ordan ayrılmak için sabırsızlanırsınız....“Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse misafirine ikram etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse akrabasına iyilik etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse ya faydalı söz söylesin veya sussun!”Muhammed Mustafa (s.a.v)Ve yukarıdaki güzel hadis-i şerifi sizlerle paylaşıp,evlerinize gelen misafirlerinize,eşinize,çocuklarınıza,yada bu dünya hanesinde en güzel misafir benim deyipte kendiniz için hazırlamış olduğunuz birbirinden güzel tariflerinizi,ikramlarınızı sayfalarınızdan almaya geleceğiz :)Tariflerinize "çay,kahve bahane" etkinliği için Marifetane (Elif Hatice) ye gönderiyorum yazıp bana haber verirseniz,büyük bir zevkle gelip tariflerinizi alıphttp://www.marifetane.com/ adresimde yayınlayacağım :)


Son olarak arkadaşlar,her zamanki gibi etkinliğimize herkes davetlidir,(lütfen davetiye götüremediğimiz arkadaşlarımız kırılmasınlar)


13 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

 1. Canım hayırlı olsun eminim harika
  bir etkinlik olucak katılıcam inşal
  lah sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Kolay gelsin, bol katılımlar olsun sevgiler:)

  YanıtlaSil
 3. Hayırlısı olsun inşallah,bol katılımlı bir etkinlik olur umarım,,,kolay gelsin şimdiden,bende ilk fırsatta tarif göndericem :)
  selamlar

  YanıtlaSil
 4. Hayırlı olsun arkadaşım şimdiden kolay gelsin, bol katılımlar olsun selamlar sevgiler:)

  YanıtlaSil
 5. Teşekkür ederim hanımlar davetiye götürdüğüm götüremediğim tüm dostlarımdan etkinliğe katılımlarını bekliyorum..

  YanıtlaSil
 6. Hayirli olsun insallah :) Rabbim istedigin, planladigin gibi herseyin yolunda gitmesini nasip etsin...

  YanıtlaSil
 7. Merhaba,bir tarif gönderdim,kolaylıklar dilerim.

  YanıtlaSil
 8. Pokokops tarifim için uğrarmısın?

  YanıtlaSil
 9. HAYIRLI OLSUN CANIM HARİKA OLACAK İNŞALLAH
  :))

  YanıtlaSil
 10. Canım kopya engeli var blogumda ama kaldıramadım...aynı yazı wordpress sayfamda da var...tatesal.wordpress.com dan alabilirsin....

  YanıtlaSil
 11. Davetiniz için çok teşekkürler, seve seve katılırız. Kolay gelsin, sevgiler.

  YanıtlaSil
 12. irmikli tatlı için uğrarmısın canım...

  YanıtlaSil
 13. Arkadaşım, yayınladım tarifi, alabilirmisin. Kolay gelsin. Bol katılımlı, güzel bir etkinlik olması dileğiyle. Sevgiler.
  http://beyazhanimeli.blogspot.com/2012/03/minicik-un-kurabiyesi.html

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..