16 Nisan 2012

ÖRGÜ KIZ KULESİ TASARIMIMLA KATILDIĞIM FİKİR YUMAĞI TASARIM YARIŞMASI SONUÇLANDI

ÖRGÜ KIZ KULESİ

  Daha öncede resimlerini paylaştığım tığ ile sık iğne örgü kız kulesi  tasarımımla katıldığım fikir yumağı yarışması sonuçlandı..İlk 10 arasında finale kalmışım ama ödül alan tasarımların arasında olamadı mahzun kaldı örgü kız kulesi tasarımım...Hayırlısı olsun söylenecek söz bitti şimdi..Kız kulesi evimin en güzel süsü olacak şimdi  geçicem karşısına keyifle kahvemi yudumlayacağım:)) bu arada hepinizde davetlimsiniz gelin boğazı hayal edip kız kulesine seyirle kahvelerimizi yudumlamaya...

 Kartopu firması  yarışmanın sloganına uygun bir seçim yaptı doğrusu... Daha önce benzeri örülmemiş örgü dünyasını ters düz edecek bir tasarım sonuçlar tamda bu slogana uygun oldu.. Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum ellerine emeklerine sağlık..

13 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

 1. Marifetaneciğim projen çok güzel, iyi bir ödüle adaydı, gerçektende yapılan yarışmada daha üst derecelere girmesini beklediğim bir çok çalışma vardı, şaşırdım. 1. olan arkadaşımızın yaptığı aile çok temiz bir çalışma olmasına rağmen mutlaka yapılamaz değil ama sembol aile olarak kaybolan değerler düşünüldüğünde duygusal bir düşünce ile ödüle layık görülmüş olabilir, 3. çalışma gerçekten sanat açısından çok iyi bir çalışma, 2. yi de fikrende çalışma olarakda beğendim. Keşke ilk 20 veya ilk 50 en yüksek oy alanları toplu halde yayınlasa Fikir Yumağı. Bir de amigurami, giysi tasarım gibi katogorilere ayırsaydı. Neyse inşallah bir dahaki sefere.

  YanıtlaSil
 2. Fiamma: Yazdıklarına aynen katılıyorum canım..Bir daha ki sefere Türkiyede bir daha bu tarz yarışmalara katılmak mı...?

  YanıtlaSil
 3. adaşım sen bizim birincimizsin:)canım,kurabiye yaptım hadi kahveye bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 4. Kazanan arkadaşları tebrik ederim.Doğrusu çok güzel çalışmalar olmuş ama bence 3. olan arkadaşın emeği 1. liğe daha bir yakışır olmuş.Elifciğim bence katılımlardan vaz geçme canım.

  YanıtlaSil
 5. Kızhatçe:Adaşım canım benim , bende etkinlik bitti bir önceki yazımda duyurmuştum yeni ev sahibesini.Ayrıca sağol canım varlığın yeter..

  Heden: Zorla değil ya:))kız kulem juriyi yeterince etkileyememiş örülmemiş şey dedirtememiş:)) üzülmedim desem kocaman bir yalan olur:))yinede saygı duyarım sonuçlara... canlar sağolsun bitanem..

  YanıtlaSil
 6. benim favorim açıkcası kızkulesi idi,hem daha önce hiç yapılmamış görülmemiş bir çalışma hemde bizim kültürümüzden birşeydi,kız kulesi de anca bu kadar güzel yapılabilrdi....

  YanıtlaSil
 7. senin projen bizlerin birincisi.çok emek verilmiş değişik bir çalışma idi.birinci olandan yapan o kadar çok ki.

  YanıtlaSil
 8. Hola amiga:
  ¡Que bello es tu blog! Tienes un maravilloso talento, tus creaciones son realmente hermosas. Te felicito.
  Muchas gracias por tus visitas y comentarios.
  Abrazos,
  Dámaris

  YanıtlaSil
 9. kazananları kutluyorum canım ama senin kız kulesi projen onlardan çok daha güzel ve özel bence...

  YanıtlaSil
 10. canım Kazananlara bir lafım yok tebrikler ama Kartopu inanılmaz gözümden düştü iki favorimden biri kız kulesi diğeri tavus kuşuydu.
  yarışanlar ve eserleri için birşey diyemem ama alay eder gibi insanları oyalayarak ,tarih atlatarak tam bir fiyasko yaşattılar.ben de özel jürisi var herşey güzel olur diye düşünmüştüm ama yanıldım:(

  YanıtlaSil
 11. harika bir tasarım bence elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 12. bende çok üzüldüm açıkçası sonuçlara ama ne yapalım kısmet boşver emeğe değer ifade edilmez!!!!
  ellerine sağlık canım çok hoştu tasarımın.

  YanıtlaSil
 13. Wonderful and sweet, high-quality works

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..