13 Nisan 2012

YENİ ÇİÇEK ÇİÇEK İĞNE OYASI MODELLERİ


iğne oyası

Arşivden oya sever takipçilerim için seçtiğim yeni  iğne oyası örnekleri..


iğne oyası

.Pembeli beyazlı iğne oyası benim favorim ben çok beğendim yine memlekette iken resimlemiştim kimin ellerinden çıktı bu güzel iğne oyası modelleri hatırlamıyorum:)) Yapanların ellerine sağlık olsun güle güle kullansınlar..

Bu arada Çay-Kahve Bahane etkinliğimiz tüm hızıyla devam ediyor, etkinliğe tarif gönderen bütün dostlarıma bir kez daha teşekkürler..Elinize emeğinize sağlık olsun dostlarım, etkinlik benim sayfada 15 Nisanda sona erecek bilginiz olsun..yeni tariflerinizi bekliyorum..

3 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

  1. canım oyalar çok güzelmiş.yapan kişinin ellerine sağlık olsun dediğin gibi.Cansucuk hasta demek :(çok geçmiş olsun canım.aman dikkat edin.çocuklar ekseri bu havalarda hasta oluyor .bizimki sürekli evde birşeyi yok şimdilik ancak bu aralar dışarı çıkmak, dolaşmak istiyor, en çok da markete gidelim diyor, aklı oyuncaklarda :) en sonunda diye diye götürtecek kendini.her neyse bu gece bir kaç tane daha planlı yazıya eklerim hamur işlerinden ,sende sayfana eklersin canım.çok öptüm.hayırlı akşamlar dilerim.sevgi ve sağlıcakla kalın.:)

    YanıtlaSil
  2. evet oyalar çok güzel, çok emek, iğne oyası kolaymı hepsi harika olmuş yapanın ellerine sağlık

    YanıtlaSil
  3. Oyalar güzelmiş yapanların ellerine sağlık,kullananda güzel günlerde kullansın sevgiler,,,

    YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..