13 Ocak 2013

Özgürlük İçin On Milyon İmza


Kamuda kıyafet özgürlüğü için imza kampanyası başlatıldı.Özellikle başörtüsü yasağı yüzünden yaşanan sıkıntıların çözümü için sizlerde BURAYA TIKLAYARAK imza kampanyasına destek verebilirsiniz.Dilerseniz bu yazıyı bloglarınızda ve facebooklarınız da paylaşarak geniş kitlelere duyurulmasında yardımcı olabilirsiniz. Lütfen duyarsız kalmayalım...6 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

 1. teşekkür ederim arkadaşım tesettürlü bir öğretmen olarak imzayı dilekçeye attım gerçi kapalı olmasam bile insanların kendilerini nasıl iyi hissedecekse öyle giyinmesinin önünde ki engellerin kaldırılması gerektiğini düşünenlerdenim öğrencilerimize bile özgür kıyafet geliyor bu duruma çok seviniyorum küçücük çocukları o zevksiz formalardan kurtardılar bizide takiye yapmaktan kurtarırlar inşallah 38 yaşındayım başını aç kapat artık daha fazla zoruma gidiyor bıktım artık haytımın bir bölümünde olmadığım biri gibi görünmek istemiyorum her zaman her yerde görünmek istediğim gibi olma hakkı istiyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. her zaman her yerde görünmek istediğim gibi olma hakkı; işte bunun için için canım bu mücadele inşaAllah hak yerini bulacak.

   Sil
 2. Katılmazmıyız, bıktık bu dogmalardan.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Duyarlılığınız için teşekkürler canım..Çok basit bir işlem 1 dk bile sürmüyor ama sonuç bir çok insana hakkı olan özgürlüğü verecek, keşke bu konularda millet olarak daha duyarlı olabilsek çoğu zaman herşey dilde kalıyor, hayırlısı ne diyeyim..

   Sil
 3. hemen katıldım yeter artık baş örtümüzle uğraştıkları cok tşkler paylaşımınız için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sende sağol canım benim Allah razı olsun..Ben sırf bu sebeble hep özelde çalışmak zorunda kaldım şimdi çocuklarım için mecburi ev hanımıyım ama yinede banane denilecek duyarsız kalınabilecek bir mevzu değil bu..

   Sil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..