23 Şubat 2013

Daha Fazlası Çiçek Sepeti'nde

mutlu bebekler hediye sepeti

mutlu bebekler hediye sepeti
2013 yılı benim için çok güzel  bir sürprizle başladı. çiçek sepeti.com tarafından  tam da doğum günüme bir hafta kala gönderdikleri indirim çeki beni çok mutlu etti. Eşimin evlilik yıl dönümümüzde verdiği çiçek siparişi de çiçek sepeti.com'dandı .O güne kadar çiçek sepetini  yalnızca çiçek siparişi verebilecek bir site olarak biliyordum. Bende indirim çekimi kullanmak için siteye girdiğimde....
Çiçek sepetinin yalnızca çiçek siparişi verilebilecek bir site olmadığını gördüm. İnanın envai çeşit hediye seçeneği sunmuşlar bize..Muhteşem çiçek sepetleri'nden ,meyve sepetlerine,takıdan,oyuncağa, ev hediyesi'nden,gurme hediye'lere kadar kısacası aklınızdaki hediye çiçek sepetinde.. Çiçek sepeti için mesafelerin önemi yok siz neredeyseniz onlar sevdiklerinizi mutlu etmek için oradalar..Hem güvenilir hem hızlı hem de kaliteli hizmetleriyle bu alanda kendisini kanıtlamış özel bir site..

Bil bakalım kim

Çiçek sepetinde yüzlerce hediye seçeneği arasında indirim çekini kullanmakta epey zorlandık. Kızımız için yukarıda gördüğünüz Bil bakalım kim oyunu'nu aldık.Mutluluğu tarif edilemez. Gerçekten çok eğlenceli güzel bir oyun. Gelişini sabırla beklediğimiz oğlumuz içinde ilk resimde gördüğünüz Mutlu bebekler sepetini aldık. Bitmedi nefis lokumlar eşliğinde mis gibi kahvemizi  yudumlayalım diye kendimiz için de iyi dilekler sepetini seçtik..


İyi dilekler sepeti

Sevdiklerime hediye ya da çiçek göndermek istediğimde benim ilk tercihim bundan sonra çiçek sepeti olacak müşterilerine verdikleri önem ortada hediyeler çok şık zarif bir şekilde paketlenip en küçük bir hasar görmeden tahmin ettiğinizden daha kısa bir süre de size veya istediğiniz kişiye ulaştırılıyor..Çiçek sepetinde uygun fiyatlarla sizi de sevdiklerinizi de mutlu edebilecek  bir hediye illaki bulabilirsiniz..
Bu güzel hediyeler için tekrar teşekkürler çiçek sepeti....

3 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

  1. Çiçek sepeti benimde favorim.Hediyeler çok güzelmiş güle güle kullanılsın Ayşen

    YanıtlaSil
  2. Canımm çok güzeller sağlıkla kullanılsın inş:) sevgiler

    YanıtlaSil
  3. Çiçek sepeti gerçekten kendi kulvarında birinci sırada olan bir firma öyle ki bir defasında kargo yanlış geldi kendilerine ilettiğimde aynı gün karşı ödemeli paketi iade aldılar sonraki gün istediğim ürünü bana ulaştırdılar daha ne olsun değilmi, elif hanım öncelikle bebeğiniz hayırlarla sağlıkla gelsin cicileri de diğer hediyelerde çok güzel mutlulukla kullanın izmirden blogu olmayan ama sıkı takipçiniz Ayfer:))

    YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..