16 Mart 2013

Örgü Erkek Bebek Süveteri Baby Sweater Knit Men

Örgü Erkek Bebek Süveteri

Örgü erkek bebek süveter örneği, burgu desenli kolay ve güzel bir bebek süveter modeli.Bebek süveter örneğimiz yine yüncümüzden.. Bu süveter de en beğendiğim kısım yaka oyuntusu kolay ve çok kullanışlı olmuş hem kendim için ( bebeğime örmeyi planlıyorum ama ah bide vaktim olsa örmek için:)) hemde sizler için her açıdan resimledim  yine..
Süveterin yapılışına gelince
İpimiz kartopu ama hangisi olduğunu tam olarak hatırlayamadığım için yazamıyorum...şiş no: 3.5 ve bebek süveterimize 90 ilmekle başlıyoruz..Ön: Yaklaşık 10 sıra çiftli lastikden sonra 16 ilmek düz 2 ters 6 düz 2 ters 14 düz 2 ters 6 düz 2 ters 14 düz 2 ters 6 düz 2 ters ve 16 düz ilmek olarak örmeye başlıyoruz her 6 sırada bir 6 düz ilmekleri burgu yapıyoruz..Bundan sonrasını resimlerden takip edebilirsiniz. Resimlerin üzerine sağ tıklayıp yeni sayfada açtığınızda süveteri orijinal büyüklüğünde görebilirsiniz..Takıldığınız bir yer olursa da yardımcı olmaya çalışırım..

Her zaman ki gibi yine en güzele emanetsiniz..Bebeğimizin gelmesine  1 ay gibi bir zaman kaldı  Pc nin başında 10-15 dk dan fazla kalamıyorum bu yüzden sizleri dilediğimce gezemez oldum kusura bakmayın sevgili dostlar nasip olursa ileride inşaAllah telafi ederiz..Dualarınızda bana ve bebeğime de yer verirseniz çok sevinirim..Selametle kalın hepinize kucak dolusu sevgiler...

Baby Sweater Knit Men

Örgü Erkek Bebek Süveteri

Süveterin yaka kısmını örerken ilmekleri 3 e bölüp ortadaki ilmekleri 2 sıra ters 2 sıra düz olarak 4 sıra daha örüyoruz..

Baby Sweater Knit Men

Örgü Erkek Bebek Süveteri

5 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

 1. Mükemmel olmuş, bayıldım ellerinize sağlık.. Üstelik yapılışı da var..

  YanıtlaSil
 2. çok güzel olmuş arkadaşım sende bebeğe örersin artık vakit bulunca...sağlığın nasıl bu arada?
  hayırlı cumalar...

  YanıtlaSil
 3. çok güzel örenlerin ellerine sağlık mutlu hafta sonları..

  YanıtlaSil
 4. Great !
  Greetings from Poland :)
  Katarzyna

  www.sajuki.blogspot.com

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..