26 Haziran 2013

DIY El Sanatlari Uçan Fincan Nasıl Yapılır..?


DIY Uçan fincan nasıl yapılır..?

Bu muhteşem güzellikteki DIY ev el sanatını sizinle paylaşmasam olmaz dedim..Harika bir geri dönüşüm fikri bence.Evde takımı bozulmuş resimdekilere benzer porselen çay fincanlarım var demek ki bu fikir için beklemişler kenarda köşede:))  İlk fırsatta malzemelerimi tamamlayıp uçan fincanlardan yapmak istiyorum inşaAllah..Hediye için de hem el emeği hem de görsel olarak çok güzel olur diye düşünüyorum..

DIY Uçan fincan nasıl yapılır..?

DIY El Sanatlari Uçan Fincan Nasil Yapilir..? İşte Burada..Uzun süredir örgü örmüyorum örmeye pek vaktim yok biraz da hem yaz rahaveti hemde tembellik ediyorum sanırım:)) Yine de kızım için yazlık bir bolero modeli arıyorum ipi hazır model bulunursa başlanacak:)) Bolero modeli çok da önce içime sinen bunu öreyim diyebileceğim bir model bulamadım.. Dedim ya birazda yaz tembelliğinden karar veremiyorum:))

Örgü öremeyince de böyle geri dönüşümler daha fazla ilgimi çekmeye başladı evdeki bunlar daha sonra bi işe yarar kutusunu kurcalamaya başladım denemek yapmak istediğim çok şey var hayırlısıyla bebişim büyüsünde biraz eski üretkenliğime dönerim inşAllah..Selametle kalın en güzele emanetsiniz..2 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

  1. Canım bayıldım uçan fincanlara ilk fırsatta bende deneyeceğims evgiler...

    YanıtlaSil
  2. bende bayildim, gercekten cok güzeller

    YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..