23 Aralık 2013

Lale Desenli Tığ İşi Battaniye Yapılışı

lale desenli tığ işi battaniye

Tığ işi Lale desenli battaniye modeli ve resimli yapılışı... Yine arşivime aldığım artan iplerimle rengarenk yapmayı planladığım tığ işi güzel bir model.. Lale desenine hep başka bir ilgi duymuşumdur bu modelde tam benlik görür görmez arşivlemiştim ama örmeye fırsat bulamadım elimdeki yarım işler bitinceye kadar da bulamayacağım sanırım. Lale desenli tığ işi model battaniye veya yatak örtüsü de olabilir. Renkli motifler olarak örülüp birleştiriledebilir.


 Tığ İşi Battaniye Yapılışı

Örmek isteyenler için lale desenli modelin resimli yapılışını bir araya getirdim.Resmi yeni sayfada açtığınızda orijinal görüntüsünde modeli kolaylıkla çıkarabilirsiniz takıldığınız bir yer olursa yardımcı olmaya çalışırım.

 Tığ İşi Battaniye Yapılışı

Tığ işi modelin şeması...

Bu arada blogumda ki çekilişlere de bir göz arın derim. Kampanya sonuçlanır sonuçlanmaz çekinizi uygunadım.com'da harcayabilirsiniz..Kocaman bir koli dolusu hediye sizi bekliyor.Üye olmak çok basit 20 saniyenizi alıyor tüm katılımcılara iyi şanslar dilerim selametle kalın sevgiler.

3 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

  1. çok güzel çok zarif bir model:))) renkli battaniyeler örmeyi çok seviyorum herhalde bende elimdeki yarım işler biter bitmez bu modeli yaparım... paylaşım için çok teşekkürler...

    YanıtlaSil
  2. bu battaniyeye bayildim. Cok cok güzel. Elleriniz dert görmesin!

    YanıtlaSil
  3. harika çok güzel olmuş zormu?

    YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..