3 Aralık 2013

Uygunadım.com Hesaplı Alışverişin Yeni Adresi


uygunadım.com

Birkaç ay önce oğlum için nette bebek bezi , şampuan.. vs fiyatlarına bakarken uygunadım.com sitesindeki fiyatlar oldukça uygun geldi bana... Biraz da tereddütle ilk siparişimi ekim de bir cumartesi günü verdim pazartesi elimdeydi memnun kalıp 15 gün önce yeni bir sipariş daha verdim.. Yine birkaç gün içinde geldi  siparişimin içinde oğluma aldığım alıştırma bardağı mavi yerine pembe gelmişti durumu facebook sayfalarından kendilerine bildirdim. Aynı gün benimle iletişime geçip özür dileyerek durumu en kısa sürede düzelteceklerini dair söz verdiler..Ben en az bir hafta bekleyeceğimi düşünürken ertesi gün istediğim mavi alıştırma bardağımızı bize ulaştırdılar üstelik pembe olanı da hediye ettiler.. Benden de minik bir prensese hediye olacak:))

Kısaca uygunadım.com müşteri memnuniyetine önem veren nadir sitelerden biri. Ayrıca uygun fiyatlara birde kampanya yaparak daha da cazip hale getiriyorlar şimdilik kargo ücreti de yok umarım hiç bir zamanda olmaz:)) sizi bilmem ama alış veriş sitelerinde o kargo ücretleri  beni ürünü beğensem bile satın almaktan hep caydırmıştır..

Sitede yalnızca bebek ürünleri yok kendiniz ve eviniz içinde temizlik ve bakım adına ne arıyorsanız uygunadım.com da var mutlaka ziyaret etmelisiniz..

uygunadım.com


uygunadım.com

0 yorum var.Peki senin fikrin nedir..? to “Uygunadım.com Hesaplı Alışverişin Yeni Adresi”

Yorum Gönder

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..