10 Şubat 2014

Su Damlası Modeli Bebek Yeleği ve Hırkası

Su Damlası Modeli Bebek Yeleği

Su damlası modeli örgü bebek yeleği ve bebek hırkası... Yakadan başlamalı yelek ve hırka modeli renk açık yeşil renklerde olsa da benim makine ile griye dönüştüler:))

Su Damlası Modeli Bebek Hırkası

Su damlası örneği çok sevdiğim bir örnek ilk burada görmüştüm.. Bebek yeleği ve hırka yakadan başlamalı olduğu için örneğin yine tersi döndü tabi.. Yakadan başlayıp dikişsiz kolay örerim derken ajurlar da tersine dönebiliyor:)) 

Olsun böylede güzel değil mi... Minik sahibi sağlıkla güle güle giysin üzerinde eskisin inşaAllah.. Arkadaşımın da ellerine sağlık olsun.. Bense hala oğluma süveter örmekle meşgulüm elimdeki bitmek üzere ipi çok beğendim başka bir renğini daha aldım onuda başladım arka arkaya örmeyi planlıyorum.. Bebek örgüleri için genelde tüylenmeyen ipleri tercih ediyorum bu ipte öyle iplerden artısı yumuşacık bir ip..

Su Damlası Modeli Bebek Yeleği

Himalaya Anti-pilling, aynı marka ipten kızım için bluz örmüştüm kız büyüdü bluzu yepyeni kaldı bende aynı ipten alıp bluzun boyunu uzatmıştım şimdi elbise & tunik olarak giyiyor.. 

Su Damlası Modeli Bebek Yeleği2 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

 1. çok güzel.. ben de blogumda yayınlamıştım aynı örneği... bu adı da güzelmiş.. http://bebegimincicileri.blogspot.com/2012/11/badem-modeli-yapilisi.html

  YanıtlaSil
 2. Everything is very open with a clear explanation of the challenges.
  It was really informative. Your site is useful.
  Thank you for sharing!

  Also visit my blog: clans of clans cheats

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..