17 Mart 2014

Keçe Atölyesi Sponsorlu Çekiliş Talihlileri..Öncelikle sponsorum Keçe atölyesi sahibi Mine hanıma çok teşekkür ediyorum. Mine hanımın özenle tasarlayıp hazırladığı birbirinden güzel tasarımlarından sipariş vermek isterseniz Keçe atölyesine buyurun ürünleri inceleyin dilediğiniz ürünü sipariş verip çok kısa bir süre de makul fiyatlarla  sahip olabilirsiniz...

Çekilişe katılan tüm arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum facebookta paylaşım yapıldıktan sonra gönderinin altına yorum bırakın diye defalarca yazdım bırakanlar bıraktı ama beğenip paylaştığı halde facebookun gizlilik ilkeleri sebebi ile paylaşıp paylaşmadıklarını kontrol edemediklerim olabilir ama bu benim sorunum değil kimse kusura bakmasın hem profilini gizle hemde gel paylaştım de nereden bileyim.

 Buradan ve facebookdan yapılan paylaşımları inceledim mükerrer paylaşımları çıkardıktan sonra geriye 23 kişi kaldı çekilişi random org aracılığı ile yaptım. Meral Gönen peçeteliği, Nebahat Ertuğ pörtföy çanta kazandılar. Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum kargo adreslerinizi marifetane@gmail.com adresime gönderirseniz hediyeleriniz en kısa sürede size ulaştırılacaktır. Güle güle kullanmanız dileğiyle..

Listemiz bu şekilde sıralanmıştı random.org da yapılan çekiliş sonucu da aşağıdaki resimde görüldüğü gibidir.

 1. Betül Kurt
 2. Azize Eren
 3. Meral Gönen
 4. Seçil Caket
 5. Perihan Emir
 6. Güz Çiğdemi
 7. Zerrin Yasan 
 8. Serap Öncü
 9. Yasin Peskütancı
 10. Burcu Yıldırım
 11. Ayşe Eymen Kıvrak
 12. Çiğdem Çolak Yılmaz
 13. İbrahim Psktn
 14. Selma Yılmaz
 15. Perihan Akbaş
 16. Şükran Söylemez
 17. Nebahat Ertuğ
 18. Hacer Duygun
 19. Nurcihan Girgin
 20. Mihrican Bozkurt
 21. Necla Kaymak
 22. Mehmet Aynur Çelik
 23. Beyza Tat


0 yorum var.Peki senin fikrin nedir..? to “Keçe Atölyesi Sponsorlu Çekiliş Talihlileri..”

Yorum Gönder

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..