21 Nisan 2014

Ananas Lif Modeli ve Yapılışı

Ananas lif yapılışı

Ananas lif modeli, yine orijinal yep yeni bir lif modeli, rengi tutturamasam da çok hoş bir model olduğunu düşünüyorum:)) 
Ananas lif modelimin yapılışı için resimleri takip etmeniz yeterli tığ işi bilenler çok kolay örebileceği bir model. İp kırma yok tüm örüyoruz. Ananasları farklı renkte, gövdeyi farklı renkte de örebiliriz.

Ananas lif yapılışı

Ananas lif yapılışı

Ananas lif yapılışı

Ananas lif yapılışı

Benim gibi hep aynı lif modellerini görmekten ve örmekten bıkanlar için değişik bir model olmamış mı..? Ne dersiniz.. Yep yeni bir lif modeli daha başladım bakalım o nasıl olacak. Bir örgüye başladığımda bir an önce bitirip sonucu görmeyi çok istiyorum ama ev hanımlığı zor zanaat arkadaş bazen örgüme vakit bile ayıramıyorum ama olsun bir aslan parçası ve bir hanım efendi büyütmeye çalışıyorum:)) 

Hayırlısı ile inşaAllah Allah cümlemizin evladını önce imanlı sonrada vatanına milletine , anasına babasına hayırlı insan eylesin. Amin.. Bu yeter bize tüm çabamız gayretimiz buna sebeb değil mi..? Allah hepimizin yardımcısı olsun..
Ananas lif yapılışı

Nereden nereye geçti konu ananas lif modelini örmek isteyenlere kolay gelsin takıldığınız bir yer olursa yazıverin ben buradayım yardımcı olmaya çalışırım elbet.. Takılmasanız da beğenip beğenmediğinizi de yazabilirsiniz:)) Selametle kalın hepinize kocaman kalbi sevgiler..


Ananas lif yapılışı

Ananas lif yapılışı

Arşivden lif modelleri...

1 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..