28 Nisan 2014

Beş Güzel Tığ Oyası Modeli...

tığ oya modeli

Okuyucum Sevim hanımdan beşide birbirinden güzel yep yeni tığ oyası modelleri... Pc arşivim yayınlanmayı bekleyen oya modelleri ile dolu ama bende vakit bu aralar neredeyse sıfır ama sevgili okuyucumu kıramazdım iki arada bir derede hazırladım eline koluna emeğine sağlık Sevim hanım oya modellerinizi ben çok ben çok beğendim teşekkürler.. 

Sizlerde Sevim hanım gibi mail adresimden (marifetane@gmail.com) bana el işlerinizin resimlerini çekip gönderebilirsiniz. Satış yapıyorsanız iletişim bilgilerinizle birlikte gönderirseniz bende seve seve yayınlarım yeter ki size küçükte olsa bir katkım olsun bu beni çok mutlu etmeye yeter.. Örgü modeli gönderirseniz az da olsa açıklama yazarsanız okuyucularda daha çok faydalanabilir. Oya modellerini de burada gördüğünüz gibi yakından çekmelisiniz..
tığ oya modeli

tığ oya modeli

Benim gibi iğne oyası bilmeyenler genelde tığ oyası tercih ediyor işte onlar için gelsin bu modeller.. Sıradaki şarkıyı armağan eder gibi oldu:))

tığ oya modeli


tığ oya modeli

tığ oya modeli

tığ oya modeli

tığ oya modeli

tığ oya modeli

Gününüz haftanız güzel geçsin sevgili takipçilerim ziyaretçilerim selametle kalın...1 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..