6 Mayıs 2014

Dantel Supla Amerikan Servis Tabak Altlığı

Dantel supla amerikan servis

Dantel supla, örgü tabak altlığı ya da Amerikan servis son günlerin modası beni de sardı renk renk Alize diva iplerden supla örüyorum.. Dantel örmeyeli uzun bir zaman oldu ara ara beğendim havlu kenarı danteli örüyorum ama dantel tabak altlığı öreceğim aklıma gelmezdi:)) Alize diva çok sağlam uzun ömürlü güzel bir ip zaten bir çok blog arkadaşımda supla örmek için bu ipi tercih ediyor..

Suplalarımı örmeden önce bir çok model baktım netten olsun kendi dantel peçetelerimden olsun içime siner bir örnek bulamadım. Bende bir kaç örneği karıştırıp aralara da kendimden minik kalpler yaptım böylece bana özel bir Amerikan servis modelim oldu..

Sizler beğendiniz mi bilmem ama dantel tabak altlığı benim içime sindi çok kolay ilerliyor örmesi de çok zevkli.. Rengarenk ördüğüm için de hiç sıkılmıyorum her renk yeni bir başlangıç oluyor bana:)) Bardak altlıklarını da öreceğim.. Birde bu alizenin diva missisipi ipi var çok renkli çok güzel bir ip... Bu dantel suplalarımdan kalan ipleri onunla harmanlamayı planlıyorum bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya.. 


Dantel supla amerikan servis

Dantel supla amerikan servis

Dantel suplayı bu hali ile de bırakabilirsiniz böylede çok hoş duruyor aslında..


Dantel supla amerikan servis

Yeni gelen haftamız çok güzel geçsin inşaAllah biz İstanbul'da yağmurla başladık güne haftamızda yağmur bereketiyle bereketlensin güzelliklerle dolsun selametle kalın....2 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..