7 Mayıs 2014

Tığ oyasında Turuncu Beyaz Zerafeti 5 Yeni Model...

yeni tiğ oyasi

5 Güzel oya modeli, tığ oyasında turuncu beyazın zerafeti.. Bu oya modellerini memlekete gittiğim zaman bir mendil etrafına kendim tek tek örnek çıkarmışım hep aynı renk ipleri kullanmışım başka renk oya ipliği olmadığından mı hayır ip değiştirmek için bile zaman kaybetmemişim:)) Turuncu beyaz tüm tığ oyası modellerine de uymamış mı portakal çiçeği gibi nasıl güzel olmamışlar mı...?
yeni tiğ oyasi

Oya modellerini İstanbul'a gelincede tek tek resimleyip arşive kaldırmışım ne zamandır arşivi bekliyor hatırlamıyorum bir kaç yıl oldu sanırım daha kim bilir yayınlamadığım daha kaç model var.. Bunların bulunduğu arşiv dosyasının hepside tığ oyası  dolayısı ile bu oyalarında devamı gelecek şimdilik bu kadar...

yeni tiğ oyasi

Yine iğne oyası modeli paylaşmam için mailler gelmeye başladı hiç mubala etmiyorum pc arşivimi düzenlesem en az 5-6 post iğne oyası postu hazırlanır ama ben vakit fukarasıyım:)) Oğluşum biraz daha büyüyünceye kadar arşivimin durumu değişmeyecek gibi görünüyor.. Yine de takipcilerimi kırmayacağım ilk fırsatta yep yeni iğne oyası modellerinden oluşan bir post hazırlayacağım inşaAllah.. Bugünde bu kadar olsun selametle kalın hepinize gönül dolusu sevgiler selamlar olsun..

yeni tiğ oyasi


yeni tiğ oyasi

1 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..