6 Haziran 2014

Örgü Yakadan Başlamalı Yeni Bebek Yeleği Modeli

Yeni örgü bebek yeleği modeli


Örgü bebek yeleği modeli
Yakadan başlamalı örgü yelek
Ajurlu dikişsiz yelek modeli

Sarı beyaz renklerde yakadan başlamalı tek parça örgü bebek yeleği modeli... Sarı ve beyaz renkler bebeklere en çok yakıştırdığım renklerdir bebek yeleğinde de hoş olmamış mı.. Bebek yeleği minik prenses için örüldü sağlıkla güzel günlerde giysin inşaAllah.. 

Yeni örgü bebek yeleği modeli

Bebek yeleğini ben örmedim arkadaşım örüp satıyor isteyen olursa yeleğin ajur kısmında yardımcı olmaya çalışırım. Yorum bırakmanız yeterlidir. Bebek yeleği modelinde sormak istediğiniz bir şey olsa da olmasa da yazın: olur mu :)) fikirleriniz benim için çok önemli inanın..

Yeni örgü bebek yeleği modeli


Örgü bebek yeleği yakadan haroşa ile başlanmış 5-6 sıra haroşa örüldükten sonra ön, arka ve kollar için şekilli arttırma yapılarak genişlik verilmiş. Koltuk altından ajur örneği konularak yine haroşa ile sonlandırılmış. En son kollara tığ ile pıtırcıklar yapılıp yaka kısmını da zincir çekilip, zincirin uçlarına çiçek motifleri yaparak yeleğimiz süslenmiştir.. Ören ellere sağlık olsun sağlıkla kullanılsın...

Yeni örgü bebek yeleği modeliÖrmek isteyenlere de kolay gelsin... Hepinize Hayırlı Cumalar diliyorum hafta sonunuz çok güzel geçsin selametle kalın tüm okuyucularıma yürek  dolusu sevgiler selamlar...

Arşivimden 100 den fazla bir çoğuda açıklamalı bebek yelekleri, bebek bolero modelleri, anne yeleği örnekleri ve en yeni ajur örneklerini de görebilirsiniz..

2 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

  1. renkleri çok güzel... iyi günlerde kullanılsın..

    YanıtlaSil
  2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

    YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..