1 Temmuz 2014

Tığ İşi Baharlık Yazlık Çocuk Yeleği Modeli

Tığ işi çocuk yeleği

Tığ işi bebek yeleği
Baharlık - Yazlık yelek modeli
Çocuk yeleği örneği


Minik prenseslere tığ işi baharlık yazlık yelek modeli.. Tığ işi yelek modelimizin örmesi oldukça zevkli ve kolay çabucak bitiyor.. Yeleği koltuk kısmına kadar tüm örüyoruz sonrasında üç parçaya ayırıp ayrı ayrı örerek minik pıtırcıklar la bitiriyoruz.

Her açıdan resimlemeye çalıştım, tığ işi yelek 1 yaşa uygun oldu toplamda 24 fıstıkla başlayarak koltuk altlarına geldiğimizde birer fıstık kapatıyoruz önlerde 5 er fıstık kalıyor arkada 12 fıstıkla devam ederek resimde olduğu gibi yaka oyuntusunu yapıyoruz etrafını pıtırcık yaparak hem omuzları birleştiriyoruz hemde kenarlarını süslemiş oluyoruz :)
Tığ işi çocuk yeleği

Tığ işi çocuk yeleği

Tığ işi çocuk yeleği

Tığ işi kız çocuk yelekleri istek üzerine kırmızı beyaz olarak 2 adt örüldü sahiplerine teslim edildi sağlıkla güle güle giyilsinler.. Örmek isteyenlere kolay gelsin takıldığınız bir yer olursa yorum yazın elimde geldiğince yardımcı olmaya çalışırım..

Mübarek Ramazan-ı Şerif ayındayız, Oruçlarımızın ve ibadetlerimiz makbul dualarımızın kabul olması dileğiyle  Hepinize Hayırlı Ramazanlar diliyorum selametle kalın...


Tığ işi bebek yeleği
Baharlık - Yazlık yelek modeli
5 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

 1. çok şık ve güzeller ellerinize sağlık
  hayırlı ramazanlar

  YanıtlaSil
 2. Çok sevimli olmuşşşş ellerine sağlık.
  canım ben uğramayalı çok güzel şeyler yayınlamışsın. bir süre panelim de güncellemeler çıkmıyordu bir kaç gün önce başladı görünmeye dolaşmayı özlemişim:))
  bir de küçük oğlum perşembe Diyarbakıra gidiyor tayini çıktı onun koşuşturması hepsi birden bir araya gelince uğrayamadım . sevgiler sağlıkla nice ramazanlarımız olsun inş.

  YanıtlaSil
 3. mutlaka yapacagım bır model ellerıne saglık ben yenı yelekler yaptım siteme gelip bakarsanız sevınırm

  YanıtlaSil
 4. Bayramın ailece sağlıkla, huzurla geçmesi dileğiyle,
  Sevgiyle kal.

  YanıtlaSil
 5. çok şık ve çok güzel olmuş canım.ellerine sağlık.sevgiler.

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..