2 Eylül 2014

2014'ün En Yeni Boncuklu İğne Oyası Modelleri

 Yeni Boncuklu İğne Oyasi

2014'ün en yeni boncuklu iğne oyası modelleri.. Annemin ve gelinimizin tülbent kenarına çıkarmış olduğu boncukla iğne oyası örnekleri.. Pul boncuklu, kum boncuklu ve buğday boncukla birbirinden güzel 10 dan fazla iğne oyası modeli.

 Yeni Boncuklu İğne Oyasi Yeni Boncuklu İğne Oyasi

 Yeni Boncuklu İğne Oyasi

 Yeni Boncuklu İğne Oyasi

 Yeni Boncuklu İğne Oyasi

 Yeni Boncuklu İğne Oyasi

 Yeni Boncuklu İğne Oyasi


 Yeni Boncuklu İğne Oyasi

Hem kurdela hem de buğday boncuklu harika bir iğne oyası modeli farklı bir renkle yapılanı da paylaşmıştım ama siyah beyaz şahane olmuştu eklemek istedim :)) 

 Yeni Boncuklu İğne Oyasi

Buğday boncukla tığ oyası örneği yayınlamıştım ama bu iki güzel oya modeli de yazma ve tülbent kenarında ince ve çok zarif olacaktır eminim..

 Yeni Boncuklu İğne Oyasi

Yüzlerce iğne oyası modeli, tığ oyası modeli, boncuklu boncuksuz oya modelleri ve mekik oyası modellerini marifetanenin arşivinde bulabilirsiniz.. Hepsini siz oya severler için derleyip toparlıyorum ve her zaman özgün yazılar hazırlama çalışıyorum yeni örnekler yeni el işleri paylaşma gayreti içindeyim bu hep böyle devam edecek inşaAllah.. 

Yazılarıma eskisi gibi çok fazla yorum almıyorum çünkü küçük oğlumun doğumundan bugüne çok fazla arkadaş ziyareti yapamıyorum yani diğer blogları gezemiyorum bu da yorumların azalma sebeblerinden biri ikincisi de bir teşekkür için 1 dk ayıramayacak kadar meşgul hale gelmişiz olsun.. Canlar sağolsun ama her gün bi dünya mail ile beni mus mutlu :) eden takipçilerim de var onları da sizleri de çok seviyorum..

Bir süre önce ilgilenemediğim için Marifetaneyi devretmeye karar vermiştim ve neredeyse bunu yapıyordum da sonrasında kıyamadım benim çocuğum olmuş sanki :) veremedim.. Hakkı ile devam ettirebileceğine inanabileceğim kimse de çıkmadı açıkçası hep reklam amaçlı :(  Söylenecek söz çok lakin kalsın...

Neyse ne  kadar uzattım sözü :) bugünlük bu kadar yeter hepinizi çok seviyorum ve en güzele en emin olana emanet ediyorum.. Selametle kalın..


6 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

 1. Hem kurdela hem de buğdaylı siyah beyaz olana bayıldım çok farklı ve zarif duruyor:) Ben beceremem ama anneme göstereceğim, modelleri paylaştığınız için teşekkürler emeğinize sağlık:)

  YanıtlaSil
 2. Olá!
  São encantadores estes padtões!
  Abraço,

  Norminha

  YanıtlaSil
 3. hepsi harika emekler siyah beyaz olan sadece yazmalara değil pek çok yere yakışacak süper bir şey.

  yorumlar konusun da haklısın sadece sen değil canım tüm bloglar böyle kemikleşmiş takipçiler dışında yazan yok ama evlat gibi diyoruz işte vazgeçilmiyor. Ben seviyorum elimden geldiğince güncelleşmeleri takip ediyorum bazen dolaşırken kendi yayınımı açmayı unutuyorum:)))
  verme kimseye aynı özeni asla göstermezler.

  YanıtlaSil
 4. Paylaşımlarınız çok başarılı, sitenizi ilgiyle takip ediyorum..
  cay-makineleri.com

  YanıtlaSil
 5. Ellerinize saglik, hepside Çok güzel olmus

  YanıtlaSil
 6. Ellerinize saglik, hepside Çok güzel olmus

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..