1 Eylül 2014

Teşekkürler Kemal Kükrer...

kemal kükrer

Öncelikle bu harika soslar içim sirkenin atası Kemal Kükrer'e çok teşekkür ediyorum.
Hediye paketim geçtiğimiz hafta  geldi ama ben buraya yazmadan önce denemek istedim..

Acı soslar kullanım alanları çok fazla birde bizim gibi acıyı seviyorsanız tam size göre bu soslar... 
Sumak ekşisini kuru kırmızı biber dolmada kullandım ( normalde toz sumak kullanırım ama sıvı sumak ekşisi de oldukça lezzetli)  
Koruk ekşisi için kırmızı pancarlı patates salatasını seçtim harika bir lezzet ayrıca bamya, pırasa yemeklerinizde ya da semizotu salatası için harika bir sostur.. 

Vişne sosunu kahvaltılıklarınız da kullanabilirsiniz zeytin terbiye ederken biraz kekik ve nane ile birlikte birazda vişne sosu ve acı sos nefis bir tat elde edeceksiniz emin olun... Velhasıl soslar harika alıp denemelisiniz dostlar..


Ya yapılmamışı yapar, ya da yapılmışın en iyisini...” vizyonu Kemal Kükreri yenilikçi ve dinamik yapısı ile konusunda Türkiye’nin en güvenilir markası haline getirmiştir. Kemal Kükrer doğal ve ağır mısır fermantasyonu yöntemi ile üzüm, elma ve diğer meyve sirkelerini üreten ilk ve tek marka olmasının yanı sıra, nar ekşisi, üzüm sirkesi ile turşu, ballı elma sirkesi ve vişne sirkesi, sarımsak sosu gibi ürünleri Türk halkının beğenisine sunan ilk markadır. 


kuru biber dolması ve pancar salatası

Kımızı kuru kapya biber dolması ve kırmızı pancarlı patates salatasının tariflerini de ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağım inş.. Selametle kalın hepinize kocaman sevgiler selamlar haftanın çok güzel geçsin:)0 yorum var.Peki senin fikrin nedir..? to “Teşekkürler Kemal Kükrer...”

Yorum Gönder

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..