19 Eylül 2014

Tunus İşi Bebek Yeleği Modeli

Tunus İşi Bebek Yeleği


Tunus işi bebek yeleği
Örgü bebek yeleği
Artık iplerle bebek yeleği

Tunus işi bebek yeleği rengarenk artık iplerin değerlendirildiği çok şirin bir yelek... Gelinimiz hediye olarak örmüş sahibi ufaklıkta sağlıkla güle güle kullansın.. Gelinimize örmesi, bebişe giymesi bana da sizlerle paylaşması düştü :)

Okullar açıldı kızım ilkokul 2. sınıf öğrencisi oldu bu yıl.. Minik oğlumda bizimle beraber her gün okul yolundayız.. Bayram ertesi servis götürüp getirecek ama hazır havalar güzel iken oğluşumla bende hava alalım diye hemen servise vermedik.. Okul 7-8 dk lık mesafede lakin soğuk hava şartları artı minik oğluşuma bakacak kimse olmadığından servisle gidip gelmesi şart oluyor bizde.. İlk haftamız oldukça yoğun geçti ödevler başladı bile :)) Öğretmenimizi çok seviyoruz, şimdilik kızımın derslerle arası iyi istekli ve heyecanlı umarım yıl boyu bu hevesimiz devam eder... Tüm öğrencilere ve öğretmenlere yeni eğitim öğretim dönemi hayırlı ve uğurlu olsun inşaAllah..

Bugünlük de bizden bu kadar.. Bayrama kadar ara ara fırsat buldukça örgü modelleri ve oya örnekleri paylaşmaya  devam edeceğim.. Elimde devam eden örgülerim var bayram ertesi çok güzel örgü modelleri ile kışa açılış yapmayı planlıyorum bakalım :)) Hadi hayırlısı inşaAllah..

Hepinize çok güzel bir hafta sonu dileğiyle selametle kalın..


Yelek modelleri
Bebek yelekleri
Açıklamalı modeller3 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

 1. harika olmuş gerçekten gelininizin ellerine sağlık ve sağlıkla giyilsin.

  YanıtlaSil
 2. great !
  Greetings from Poland :)
  Katarzyna

  www.sajuki.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. Gelin hanımın ellerine sağlık. Minik ogrenciyede basarilar dilerim. Merakla bekliyorum örgü örneklerini:))

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..