15 Ekim 2014

VK Örgü Şapka & Bere Modeli


VK Örgü Şapka Bere

VK Örgü şapka modeli başınızda çok şık duracak harika bir şapka örneği bere örneği. Şapka sezonunu açtım demiştim örmeye devam..Bir süre önce şeması ile birlikte paylaştığım bu şapkayı örmek ancak nasip oldu. Biraz oyalasa da sonuç sizi çok memnun ediyor :)

VK Örgü Şapka Bere


VK örgü şapkamızın yandan görünüşü alın kısmı örüldükten sonra üstler ve alt şiş üzerinde ayrı ayrı örülüyor isteğe göre ilerleyen günlerde yapılışını satır satır anlatmayı planlıyorum. Farklı renklerde sipariş var onları örerken not alarak öreceğim inşaAllah.

VK Örgü Şapka Bere

Şapkamızın alın kısmı bu şekilde başlanıyor bu kısmın şemasını yayınlamıştım belki hatırlarsınız. Örgü vk şapkamız kız kardeşime göndermek için acele acele ördüğüm için sayıları not alamadım şimdilik şapkamızdan görüntüler bu kadar örmek isteyenler yorum bıraksın lütfen..Sayı 10 kişiyi bulduğunda açıklamayı hazırlayacağım.

Bugünlük de benden bu kadar olsun okula kızıma gideceğim yine görüşmek üzere selametle kalın sevgiler selamlar..


8 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

 1. örgüyü çok severim ama bir türlü bere örmeyi beceremiyorum.

  YanıtlaSil
 2. Modelo bem diferente... adorei:)

  bjinhos

  YanıtlaSil
 3. çok güzel bir bere elinize sağlık açıklamaları sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. elınıze sağlık çok güüüzel ollmuş açıklarsanız sevınırım

  YanıtlaSil
 5. yapılışını rica etsem. beklemedeyim.

  YanıtlaSil
 6. yapılışını rica etsem. beklemedeyim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Belgin hanım, yukarıda postta da yazdığım gibi kişi sayısı 10'a ulaştığında açıklama hazırlayacağım demiştim ulaşmadığı için hazırlamadım bende.. Biraz not almıştım örerken onlarda taşınma telaşı içinde kaybettim. Dilerseniz bu şapkayı örerken faydalandığım resimleri size gönderebilirim. email adresinizi gönderin bana hemen göndereyim. elimde sipariş işler var yetiştirmem lazım bu yüzden yeni bitane daha başlayamıyorum kusura bakmayın ama ilerleyen günlerde örmeyi planlıyorum inşaAllah.

   Sil
 7. Artık paylaşın lütfen. Bekliyorum.

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..