12 Ocak 2015

Tığ İşi Bebek Elbise Ve Ceket Crochet baby dress

Tığ İşi Bebek Elbise Ve Ceket

Doğaçlama olarak ördüğüm bir bebek için hazırladığım tığ işi elbise ve ceket.. Sık sık üzerinde gördüğüm için siyahı ve kırmızıyı çok sevdiğini düşündüğüm özel biri için. Elbise ve ceket hem sade olsun istedim hemde azda olsa ışıltılı :) 


Tığ İşi Bebek Elbise Ve Ceket

Ceket siyah olduğu için hiç belli olmasa da yakadan başlayarak ördüm ve etrafına tığ ile minik pıtırcıklar yaptım yapmasam da olurdu ama siyah ip yetmedi ceket bebeğe biraz küçük geldi ama her an fikrimi değiştirip o fırfırı sökebilirim:)Tığ İşi Bebek Elbise Ve Ceket

Önü taşlı tığ işi bebek elbisemizi göğüs hizasından başlayarak etek kısmına kadar ördüm iki sıra da 3 lü trabzanla fırfır ördüm. Bunları giyecek amigurimi bebek de neredeyse bitmek üzere elbiselerini de giydirip son halini sizlerle sahibinden izin alarak paylaşmayı planlıyorum. Son anda karar verip alelacele ördüm beni çok da oyaladı ama umarım emeğime değer sahibi beğenir :)


Sabah yağmurlu bir İstanbul havasına uyansak da öğleden itibaren halen süren yoğun bir kar ile devam ediyoruz güne. Hadi hayırlısı bakalım kar yağışı güzel olsa da insanın içi dışarıda olanlar için evsizler için acımıyor değil Allah hepsinin yardımcısı olsun.. 

Selametle kalın yeni gelen hafta hepimize yeni güzellikler bereketler getirsin...2 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

  1. Ellerine sağlık çok şık olacak bu miniş o kesin :)

    YanıtlaSil
  2. CANIM GÖRSELLERDEN BİRŞEYLER BAKARKEN SENİN EMEKLERİNİ BURADA GÖRDÜM...
    http://www.got-blogger.com/elbistanlm/?p=11

    YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..