7 Nisan 2015

Örgü Bebek Yeleği Modelleri & knitting vest

Örgü Bebek Yeleği

Örgü bebek yeleği modelleri hepsi birbirinden güzel el emeği göz nuru yelekler.. Yeni doğan minik prensesimiz Ayşenur bebeğin cicileri bunlar güle güle sağlıkla giysin inşaAllah.  Bebek yeleklerinin hepsini de anneannesi örmüş ellerine sağlık olsun. Örgü bebek yeleği yakadan başlanarak örülmüş renk geçişlerine, yakasına ve kollarına sonradan tığ işi çiçek biritler yapılarak pompomlar la tamamlanmış küçük ayrıntılar   yeleği daha da bir güzelleştirmiş..
Örgü Bebek Yeleği

Yakadan başlama kolay bebek yeleği, örgü iplerinin üzerinde 4-5 numara şiş yazıyorsa anne annemiz 3 numara şiş ile örmüş çok da iyi yapmış  muntazam ve güzel olmuş bende kullanacağım bu tekniği gerçekten çok fark ediyor..

Örgü Bebek Yeleği

Örgü Bebek Yeleği

Bu pembe beyaz bebek yeleğinin de sadece omuzlarında dikiş var minik prensese çok yakıştı..

Örgü Bebek Yeleği


knitting vest

Bu yeleğimiz de himalaya anti pilling ip ile yine yakadan başlanarak örülmüş, bu ip benimde örgülerim de sık tercih ettiğim yumuşacık ve kolay kolay tüylenmeyen güzel bir örgü ipi denemenizi tavsiye ediyorum.
Bunları beğenmediyseniz bebek yeleği arşivime bir bakmalısınız  bir çoğu açıklamalı 70 den fazla yelek modeli içinde beğenip örmek isteyeceğiniz bir yelek modeli mutlaka bulursunuz..

Selametle kalın hepinize gönül dolusu sevgiler selamlar.

2 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

  1. Hepside çok güzel olmuş sahibesi sağlıkla giysin inşallah.

    YanıtlaSil
  2. ohhh defilesini yapmış minik:) çok çok güzeller sağlıklagiysin ve hep mutlu olsun:)

    YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..