7 Temmuz 2015

Yeni İğne Oyası Modelleri

İğne Oyasi

Yeni zarif iğne oyası modelleri.. Her zaman söylediğim gibi ben iğne oyası yapmayı bilmiyorum hevesimde olmadı örgü örmek benim işim tabi fırsat buldukça :) bu güzellikler gelinimizin ellerinden hepsi birbirinden güzel değişik farklı iğne oyası örnekleri göndermiş sağ olsun sırayla paylaşacağım sizlerle inşaAllah marifetane de takip de kalın..


İğne Oyasi

Kırmızı olan güzel ama mor renkli iğne oyası benim favorim illaki mor olsun, morun tüm tonlarını çok seviyorum birde koyu kırmızı ve yeşil.. Aslında tüm renklerle aram iyidir ama mor başka güzel gelir bana..


İğne Oyasi

 Bir süre taşınma yerleşme işlerimiz sebebiyle blogumdan sizlerden uzak kaldım ama artık Allahın izni ile daha sık paylaşımlar yapmaya devam edeceğim.. Arşivde unutulan paylaşılmayan bir dünya örgü örneği, oya modelleri, örgü oyuncaklar, bebek örgüleri buldum tek dosyada topladım ne var ne yok hepsini sırayla begeninize sunacağım zamanla.. Çok güzel modeller var bilginize :)

Ramazan-ı şerif sebebiyle elimdeki örgüler bayram sonrasını bekliyor yarım yarım bir sürü örgü :) Hayırlısı bakalım..

Mübarek günleri de neredeyse tükettik Allah c.c. bayrama ve sonrasında daha nice ramazanlara kavuşturun hepimizi.. Tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul eylesin.. amin..

İğne Oyasiİğne Oyasi

Gününüz geceniz güzel geçsin hayırla dolsun inşaAllah selametle kalın...


5 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

 1. Hermosos trabajos, finos y delicados, saludos....

  YanıtlaSil
 2. que bordado mais lindo e diferente!! gostei:)

  bjinhos

  YanıtlaSil
 3. Daha önce de görmüştüm bu çilek modelini. İğne oyası çok fazla yaptığım bir iş değil ama fırsat bulabilirsem denemek istiyorum. Dikiş, örgü, dantel, işleme hepsinden biraz yaptığım için hiçbirinde tam ustalaşmış değilim.

  YanıtlaSil
 4. Mor olanin yapiliş videosu var mi

  YanıtlaSil
 5. Çok güzel ellerimize sağlik mor olanin yapiliş videosu var mi

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..