18 Ağustos 2015

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

İğne Oyasi Havlu Kenari

İğne oyası havlu kenarı modelleri pc arşiviminden seçtiğim modeller hepsi birbirinden güzel değişik örnekler..

İğne Oyasi Havlu Kenari


İğne Oyasi Havlu Kenari

İnce çıtı pıtı iğne oyalarını da seviyorum ama böyle havlu kenarına yapılan geniş iğne oyalarını yazma kenarında daha çok seviyorum..Kendim yapmıyorum benim favorim örgülerim ama havalar öyle sıcak ki insanın örme isteği kalmıyor.. Biz insanoğlu yaz gelir sıcaktan kış gelir soğuktan yakınırız  ne memnuniyetsiz bir millet olduk böyle :) hayr olsun sonumuz tek derdimiz sıcaklar ve soğuklar olsun devletimize milletimize Allah başka sıkıntılar göstermesin..Amin..

İğne Oyasi Havlu Kenari

Geçen hafta başında ki yazımda artık sık sık güncelleyeceğim blogu demiştim yazılarda hazırlamıştım ama yayınlamaya elim varmadı.. Küçücük 6 yaşında yakışıklı bir oğluşumuz elim bir kaza sonucu melek oldu anne ve babasını yaktığı kadar bizlerinde yüreğini yaktı.. Geçen hafta o yüzden elim bişeye gitmedi çok üzüldük Allah c.c. hiç bir anne babaya evlat acısı yaşatmasın o güzel anne babaya sabır ötesi sabır versin yüreklerine ferahlık versin amin..

Selametle kalın gününüz haftanız güzel geçsin..

3 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

  1. Basiniz sagolsun Allah rahmet eylesin .Rabbim ailesine ve sizlere sabir versin . Ornekler cok guzel .

    YanıtlaSil
  2. Başınız sağolsun yolu ışıklarla dolsun...takibimdesiniz...ben de bekliyorum... http://www.rnkync.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil
  3. So lovely. I love oya. I really want to learn how to do it. I have found some interesting books about oya in English and French. Best regard from Stockholm! Milly

    YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..