8 Ekim 2015

Rengarenk Yeni Tığ Oyası Modelleri

Yeni Tığ Oyası
Yeni tığ oyası modelleri.. El emeği göz nuru iğne oyası bilmeyenlerin alternatif oya seçeneği tığ oyası örnekleri getirdim size.. Yaprak yaprak renklendirilen den, birkaç sırada biten ince zarif bir çok oya modeli..

Yeni Tığ Oyası

Yeni Tığ Oyası

Yeni Tığ Oyası

Yeni Tığ Oyası

Yeni Tığ Oyası

Yeni Tığ Oyası

Ben aslında böyle enlice ve yaprak yaprak alnınıza dökülen oya örneklerini çok severim ama bu gri pembe incecik bir o kadar da sevimli güzel oya modelini çok beğendim.. Hediye öresim var bundan :) önce kendime öreyim de bir tane..


Yeni Tığ Oyası


Yine uzunca bir ara vermiştim yazmaya an itibari ile yeniden yazmaya çok daha seri paylaşımlar yapmaya başlıyorum inşaAllah.. Neden ara verdiğime gelince yaklaşık 4 ay önce eşimin işi gereği Çerkezköy'e taşınmıştık ve yine iş gereği ve ani bir kararla şimdide Kocaeli Çayırova'ya taşındık.. 3 aylık çerkezköy maceramız bitti taşınma serüvenlerimizle bende bittim ancak yeni yeni kendimi toparlayabildim..Umarım burada uzun süre ikamet ederiz. Çerkezköy'üde sevmiştim ama ekmeğin nerede sen oradasın değil mi nasip buraya imiş geldik burayı da sevdim güzel yer Allah her şeyin hakkımızda hayırlısını versin nasibimiz kısmetimiz açık olsun işlerimizi rast getirsin inşaAllah.. Amin diyin dostlar.. Allah c.c. hepimizin gönlüne göre versin. Amin. En güzele emanetsiniz selametle kalın.. 

2 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..