2 Aralık 2015

Kızlarımızın Eskiyen Taçlarını Yenilemece...

Eskiyen Taçları Yenileme

Biraz hazır dantel güpür, kurdela, iğne iplik ve eski tokalardan kalma aksesuarlar, varsa artık keçe parçaları ile kızlarımızın eskiyen taçlarını yeniliyoruz.


Eskiyen Taçları Yenileme

Yöntem çok bilindik çok kolay yalnız burada kurdela üzerine konan güpür ters olarak dikiyoruz çünkü kurdela tarafından içe doğru kıvırıp dikeceğiz ki güpürümüzün tersi altta gelsin..

Eskiyen Taçları Yenileme,

Eski taçımızın demirini alıp biraz da sıcak slikon yardımı ile (güçlü bir yapıştırıcı da olabilir) çiçekğin ve tacın alt kısmından yapıştırıyoruz. Birde kızların sevdiği ışıltılı boncuk düğmeniz varsa taç hazır demektir :)

Eskiyen Taçları Yenileme

Bu ikiside kurdela olan taç içinde eski bir toka süsü kullandım. Taçların demir kısımları da bozulmuş ise siyah bir kurdela ile sarabilirsiniz. Daha kolay bir yöntem söyleyeyim eskiyen ayakkabılarınız bağcıklı ise o bağcıkları atmayın taçlar için süper kılıf oluyor :)

Eskiyen Taçları Yenileme

Bunlar dışında arşivimde örgü ile süslediğim taçları, taş boncuklarla yenilediğim taçları da bulabilirsiniz..Aklınızda böyle bir şey varsa bakmadan gitmeyin derim.. Güzel bir hafta dileğiyle selametle kalın hepinize gönül dolusu sevgiler selamlar..


0 yorum var.Peki senin fikrin nedir..? to “Kızlarımızın Eskiyen Taçlarını Yenilemece...”

Yorum Gönder

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..