25 Ocak 2016

Bebek Hırkası ve Yelek Modelleri

bebek hırkası

Mini mause ayrıntılı değişik güzel bebek hırkası modeli. Tamamen haroşa örülmüş sonra kol ve yaka bantlar siyah renk ile detaylandırılmış  sevimli hırka modeli küçük büyük çocuklar için ideal bir model. Bu model farklı renklerde örülerek erkek bebek ve çocuklar içinde uyarlanabilir 

bebek hırkası

Örgü hırkanın arkadan görüntüsü takipçim sevgili Elvan hanım hırkanın arkasını da süslemeyi ihmal etmemiş ellerine sağlık olsun. Bu güzellikleri bizlerle paylaştığı için teşekkür ediyoruz. Sipariş vermek için Elvan hanıma sosyal medya hesabından ulaşabilirsiniz.

yelek modeli

Bu örgü yelek modelinden daha önce sizlerle süveter örneği de paylaşmıştım yelek olarak ilk kez gördüm çok güzel olmuş sağlıkla kullanılsın.




bebek hırkası


Küçük tığ işi objelerle süslenmiş yine çok güzel bir hırka modeli. Erkek çocuklar bu tarz örgüleri çok seviyor. Herkes örgü yapabilir ama işin sırrı detaylarda gizlidir kendinizden bir şeyler kattığınız sürece örgüleriniz güzelleşir özel olur..


Tekrar teşekkürler Elvan hanım sizlerde el işi örneklerinizi marifetaneye gönderebilirsiniz. Selametle kalın hepinize gönül dolusu sevgiler.

0 yorum var.Peki senin fikrin nedir..? to “Bebek Hırkası ve Yelek Modelleri”

Yorum Gönder

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..