15 Ocak 2016

Örgü Bebek Uyku Tulumu ve Tığ işi Bayan Patik Modeli

örgü uyku tulumu

Arabalı örgü bebek uyku tulumu nasılda güzel özenle örülmüş. Şiş örgü ile tulum uzun tek parça olarak örülerek şapka kısmı için iki ucu içten orta kısmına kadar dikiliyor. Yanlar da ister dikersiniz isterseniz de örerken düğme delikleri yaparak düğme ile birleştirebilirsiniz. 

Sevgili takipçim Fahriye hanım torunu için örmüş bu güzel uyku tulumunu sizlerle paylaşmam için bana göndermiş nasıl ama çok güzel değil mi.. Minik prens sağlıkla güle güle kullansın inşaAllah ellerine sağlık Fahriye hanım.. Minik minik araba ve düğme fiğürleri örmüş tığla  süslemede harika olmuş örmek isteyenlere bebek battaniyeleri için alternatif güzel bir fikir örgü uyku tulumu ve şimdiler de de oldukça popüler bir örgüdür..

Tığ işi bayan patik

Sevgili tuğçe hanımda bizlere tığ işi patik modelleri göndermiş kendisi sipariş alıyor dilediğiniz boyutlarda ve sayıda örüp adrese teslim gönderiyor.. El emeği göz nuru çok güzel olmuş Tuğçe hanım ellerinize sağlık bereketli satışlarınız olsun.. Üretken ev hanımlarımıza destek olalım lütfen örmeyi bilmiyorsanız sipariş verin dilediğiniz renklerde örülsün.. 

Tığ işi bayan patik

Güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle Hayırlı Cumalar.. gününüz geceniz hayr olsun selametle kalın..

0 yorum var.Peki senin fikrin nedir..? to “Örgü Bebek Uyku Tulumu ve Tığ işi Bayan Patik Modeli”

Yorum Gönder

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..