5 Ocak 2016

Örgü Çocuk Hırkası Şapka ve Elbise Modeli

Örgü Çocuk Hirkasi Şapka ve Elbise

Örgü çocuk hırkası ve şapka örneği çok sevimli olmuş değil mi ben çok beğendim. Takipçilerimden Aliye Aydın hanım göndermiş.  Birde güzel bir örgü elbise ve bere patik takımı var özenle örülmüş ellerine sağlık olsun..Resimlerin üzerine Aliye hanımın ismini ben yazdım keşke bundan önceki takipçileriminkine de yazsaydım artık yazacağım da..Zaman zaman sizlerden gelen örnekler olsun netten faydalı olabileceğini düşündüğümüz örnekler olsun bende paylaşıyorum ama o emeği sahiplenip üzerine kendi isminin yazılmasına çok karşıyım bunu yapanlara tek kelimeyle yazıklar olsun başka bir şey demiyorum..

Örgü Çocuk Hirkasi Şapka ve Elbise

El emeği göz nurunun hakkını ancak emek verenler anlar, çalıp çırpıp site kuranlar belki burada kazanırsınız ama hakların dağıtıldığı yerde haliniz vahim :)

Neyse bu konuyu uzatmak istemiyorum ve aliye hanıma gönül dolusu teşekkür ediyorum eline emeğine sağlık kendisi sipariş alıp istediğiniz her türden örgüler yapıyor bilginize çok özenli ve titiz çalışan arkadaşlarımızdandır siparişlerinizi bekliyoruz...


Marifetane'nin geniş arşivinde aradığınız bir çok örgü modelini bulabilirsiniz. açıklamalı modeller başlığı altında yüzden fazla modelde anlatımlı olarak beğeninize sunulmuştur..

Selametle kalın sevenlerimize gönül dolusu sevgiler selamlar..

2 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..