15 Şubat 2016

Çınar Yaprağı Lif Modeli crochet Washcloth

Çınar Yaprağı Lif Modeli

Çınar yaprağı lif modeli, dantel modelinden life uyarladığım bir lif modeli daha öncede koyu yeşil renk ile örmüştüm yeniden örmek ancak nasip oldu. Sevdim bu çınar yaprağı lif modelini örmesi kolay görüntüsü de çok hoş sizce de öyle değil mi.? Örmek isteyenler için,
yaprak modeli lif yazımda daha ayrıntılı resimde eklemiştim. Lif örmeyi bilenler zaten bakarak bile örebilirler diye düşünüyorum ama illaki takıldığınız bir yer olsun olmasın yorum bırakın yardımcı olmaya çalışırım.

Çınar Yaprağı Lif Modeli

Bir çoğu açıklamalı olmak üzere yüzlerce lif modeli marifetane'nin arşivinde sizlerin beğenisine sunulmuştur. Uzun lif örnekleri, fırfırlı lif modelleri, desenli lifler,boncuklu çeyizlik lifler nasıl model isterseniz hemen hepsi de marifetane'de var.. Kendi lif örneklerinizi, örgü modellerinizide marifetane'ye göndererek sadece paylaşım amaçlı olmak kaydı ile bizlerle paylaşabilirsiniz. Bundan çok mutlu oluruz. Örneğiniz çıkaramadığınız modelleri de gönderebilirsiniz elimden geldiğince örmeniz için yardımcı olmaya çalışırım. Ayrıca LİF ve ÖRGÜ SİPARİŞİ de alınır bilginize..

Güzel bir gün ve güzel bir haftaya başlamanız dileğiyle hepinize gönül dolusu sevgiler selamlar.. Selametle kalın..

0 yorum var.Peki senin fikrin nedir..? to “Çınar Yaprağı Lif Modeli crochet Washcloth”

Yorum Gönder

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..