16 Şubat 2016

Robadan Başlamalı Yeni Bebek Yeleği


Bebek Yeleği

Robadan başlamalı yeni bebek yeleği modeli, dikişsiz olarak olarak örülen sarı beyaz harika bir bebek yeleği örneği. Örmek isteyenler için yelek modelinin yakından resimlerini de yazının devamına ekledim.


Bebek Yeleği

Kolay bir örnek örmek isteyenler için isteyen olursa örneğin açıklamasını da hazırlayıp eklerim. Bu güzel yelek modeli yine takipçilerimden Hatice Karacan hanımdan geldi daha önce de ondan fazla yeni bebek yeleği ve hırka modellerini paylaşmıştım sizlerle hepside birbirinden güzel ve muntazam örülmüş. Hatice hanım sipariş örgü yapıyor dilerseniz sizlerde sipariş verip bu güzel yeleğe sahip olabilirsiniz.


Bebek Yeleği

Sevgili takipçime bizlerle paylaştığı için teşekkür ediyorum eline emeğine sağlık olsun. Sizlerde isterseniz facebook hesabımdan veya email adresimden örgülerinizin ve elişi örneklerinizin resimlerini göndererek bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca 100'den fazla bebek yeleği modeli de yine arşivimde sizlerin beğenisine sunulmuştur. Örmek istediğiniz bir model olduğunda yorum bırakın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Her zaman olduğu gibi en güzele emanetsiniz selametle kalın..

1 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..