9 Şubat 2016

Şiş Örgü Harika Anne Yeleği Modelleri

Örgü anne yeleği modeli

Birbirinden güzel şiş örgü anne yeleği modelleri.. İncecik şişler ile örülmüş çok güzel anne yeleği modelleri getirdim size. Krem renkli olan örgü yelek modelimiz yeni bitti..  
Dilediğiniz örgü modelinden veya buradaki yelek örneklerinden kendinize veya anneleriniz için hediye yelek siparişi verebilirsiniz.
Örgü anne yeleği modeli

Anne yeleği modellerini gönderen arkadaşım ama örgüyü yapan annesi eli muntazam örgüleri çok düzgün yukarıda da yazdığım gibi ince şişlerle günler sürebilecek örgüleri kısa sürede örüp teslim ediyor üstelik 41 kere maşaAllah annemize..

Örgü anne yeleği modeli

Yukarıdaki yelek kendisi için örmüş ve resimden de anlaşılacağı gibi kullanıyor da ama örneği çok hoş eskimeyen güzel bir ajur örneği.Örgü anne yeleği modeli

Bu da yeni başlanmış örgü anne yeleği modelimiz haydi bakalım siparişlerinizi bekliyoruz.. Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle sizi resimlerle baş başa bırakıyorum..

Örgü anne yeleği modeli

Tığ işi anne yeleği örneği ve şiş ile anne yeleği modellerini de marifetane'de bulabilirsiniz. Açıklamalı modeller içinde yüzden fazla örgü modeli de beğeninize sunulmuştur.. Selametle kalın hepinize gönül dolusu sevgiler.

3 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:


 1. Ben Arjantin selamlıyorum . Ben senin iş bakarak ve güzel görünüyorsun ediyorum .
  Geçen sene AP ziyaret ve tarihin çok güzel tam bulduk.
  Yazmak için çevirmen kullanmak , ben mesaj anlaşılmaktadır umuyoruz
  öpücükle

  YanıtlaSil
 2. ilk yeleğin ismi veya nasıl yapılışını söyler misiniz ?

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..