12 Şubat 2016

Tığ Örgü Şalımı Örmeye Devam Ediyorum..

tığ örgü şal

Tığ örgü şalımı örmeye devam ediyorum  alize diva ile başladığım şal öreyim mi örmeyeyim mi derken epeyce ilerlemişim 2-3 sıra daha çiçek ördükten sonra bitecek inşaAllah.Şal modelimin kenarlarına püskül mü yakışır çiçekli örümcek mi yapsam şimdide onu düşünüyorum sizce ne yakışır ki. Hediye bir ip olduğu için değerlendirmek istedim renkleri yüzünden şal dan başka bir şeye de yakıştıramadım. Baharlık bir hırka öreyim dedim içime siner bir model bulamadım yelek örsem bir kaç tane tığ işi yeleğim var hiç giymiyorum. Bu şal da çok içime sinmese de bittiğinde umarım o beni ısıtır bende ona ısınırım :)

tığ örgü şal

Şimdiye çoktan biterdi ama araya ne örgüler girdi arada bir bir iki sıra örerek bu aşamaya geldik ama artık bitirmeye kararlıyım. Hoş şimdide çınar ağacı yaprağı lif örüyorum evde bir tane lif kalmamış yine 3-5 tane öreyim illaki lazım oluyor..

Bir dünya şal modeli var marifetane'de bir çoğu da açıklamalı isteyen olursa bu şalında açıklamasını resimli olarak hazırlarım eminim tek renk iplere çok yakışacak bir model.

Gününüz güzel geçsin inşaAllah, hepinize hayırlı cumalar diliyorum selametle kalın..

0 yorum var.Peki senin fikrin nedir..? to “Tığ Örgü Şalımı Örmeye Devam Ediyorum..”

Yorum Gönder

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..