1 Mart 2016

Bebek Battaniyeleri ve Motifli Örtü Örnekleri

bebek battaniyesi

Birbirinden güzel bebek battaniyeleri ve değişik güzel motifli örtüler, resimlerde gördüğünüz tığ ve şiş örgü bebek battaniyeleri ve örtüler satılıktır. Çok güzel modeller var  görmelisiniz..


Takipçilerimden Havva hanımın el emeği göz nuru örgüleri hepside, buradakiler dışında çok hoş örgüler yapmış Havva hanım sırasıyla sizlerle paylaşacağım. Fiyatlar oldukça uygun ister buradakilerden sipariş verin isterseniz beğendiğiniz bir modeli sipariş vererek Havva Özyıldız Sevgi hanıma ördürebilirsiniz. Ev ekonomisine katkıda bulunmaya çalışan güzel marifetli hanımlarımızdan kendisi ben Havva hanıma örgülerini sizlerle buluşturarak destek olmak istedim sizlerde satın alarak sipariş vererek destek olabilirsiniz.


Motifli Örtü

Uzun yıllar eskimeyecek harika bir tığ işi örtü dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.. Soğuk kış günlerinde diz üstünde, bebek battaniyesi olarak her türlü çok kullanışlı..


bebek battaniyesi

Çok kullanışlı zarif şiş örgü bebek battaniyesi minik prenseslere özel ellerine sağlık olsun Havva hanım.. Fiyat sormak için buradan veya direkt Havva hanımdan bilgi alabilirsiniz.

Motifli Örtü

bebek battaniyesiMotifli Örtü

Motif motif örülmüş tığ işi güzel bir örtü daha..

bebek battaniyesi

İncili tığ işi bebek battaniyesi çok zarif bir o kadar şık ister astarlayın ister olduğu gibi minik prensler, ve prensesler için kullanabilirsiniz.

Motifli Örtü

Ellerinize sağlık Havva hanım hayırlı bereketli kazançlar dileğiyle teşekkürler..0 yorum var.Peki senin fikrin nedir..? to “Bebek Battaniyeleri ve Motifli Örtü Örnekleri”

Yorum Gönder

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..