11 Mayıs 2016

Örgü Bebek Yelekleri ve Süveter Modelleri

örgü yelek

Örgü bebek yeleği modelleri ve süveter modelleri, minik prenses ve prenslere özel harika örgü modelleri. Örgü üzerine işleme desenli, yakadan başlamalı, kapişonlu yelek modeli ve daha bir çok model sizlerin beğenisine sunulmuştur.
örgü yelek

Marifetane de takipçilerimizin örgü ve el işi örneklerini paylaşmaya devam ediyoruz. bu güzel yelek ve süveter modelleri de yine sevgili Yasemin Erdinç mutlu hanımefendinin annesinin ellerinden.. Ören ellere sağlık olsun örmek isteyenlere de kolay gelsin..

örgü yelek

örgü yelekörgü yelek

Çok sevilen her devirde modası geçmeyen ev desenli bebek ve çocuk yelek modeli harika olmuş ellerine sağlık sevgili annemizin. Farklı bir ev desenli örgü yelek modeli de arşivimizde görebilirsiniz.

örgü yelek

Yine oldukça kullanışlı kapişonlu yelek modeli, yakadan başlamalı kolay ve şık bir model, kapişonu sonradan yakadan ilmek çıkarılarak örülüyor..

örgü yelek


örgü yelek

örgü süveter

örgü süveter

Daha fazla örgü yelek ve örgü süveter modelleri için arşive bakınız..

örgü yelek

Yasemin hanıma ve annesine bu güzel örgüleri bizlerle paylaştığı için teşekkürler. Sizlerde marifetane@marifetane.com email adresimden yada facebook marifetane'den dilediğiniz kadar örgü ve el işi örneklerinizi göndererek sayfamızda takipçilerimizle paylaşabilirsiniz..

Güzel gönlünüzce bir gün geçirmeniz dileğiyle selametle kalın hepinize gönül dolusu sevgiler selamlar..

3 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

  1. Her biri ayrı güzel model örenlerin ellerine sağlık...

    YanıtlaSil
  2. her biri birbirinden güzel... ellerinize sağlık.. :)

    YanıtlaSil
  3. ne güzel modeler. katalog gibi bir arada olması da süper.

    YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..