9 Mayıs 2016

Örgü Çocuk Hırkası Modelleri

Örgü Çocuk Hirkasi

Desenli kapişonlu hepsi birbirinden şık örgü çocuk hırkası modelleri. Uğur böceği desenli örgü hırka hep erkek çocuklar hemde kız çocuklar için harika bir model. Ören ellere sağlık olsun. Sevgili takipçim Yasemin Erdinç Mutlu hanımefendi göndermiş bu güzel örgü hırka modellerini bana da sizlerle paylaşmak kaldı buyurun 6 güzel örgü hırka modeli size..
Örgü Çocuk Hirkasi

Yakadan başlamalı kapişonlu bebek ve çocuk hırkası örneği..

Örgü Çocuk Hirkasi

Kendinden desenli yine yakadan başlamalı kolay örgü hırka modeli.

Örgü Çocuk Hirkasi

Uğur böceği desenli örgü hırka modelinin farklı renklerle küçük prensesler için tasarlanmış hali.

Örgü Çocuk Hirkasi

Örgü uzun hırka modeli çok kullanışlı sağlıkla güle güle kullanılsın.

Örgü Çocuk Hirkasi

Yine düz desenli ama farklı tonda ip ile tığ işi yapılarak renklendirilmiş kapişonlu örgü hırka modeli. Tekrar bu güzel modelleri bizlerle paylaştığı için Yasemin hanıma ve annesine gönül dolusu teşekkürler..  Sizlerde örgülerinizi, el işi örneklerinizi marifetaneye gönderebilirsiniz.
Marfetane'de yüzlerce örgü hırka modelini arşivde görebilirsiniz. Beğendiniz örmek istediğiniz modeli yorum bırakın örmeniz için yardımcı olmaya çalışırım.

Dün malum anneler günüydü ama benim 5 dk fırsatım olmadı yoğunluktan çok güzel bir gün geçirdim çocuklarımla eşimle Allah razı olsun hepsinden de.. Artı pazar günü işleri derken benim kutlamam bugüne kaldı.. Tüm annelerimizin, anne adaylarının ve kendi kanından olmasa da anneliğin hakkını veren gönlü güzel annelerimizin Anneler günü kutlu olsun.. Allah hiç bir yavruyu annesiz bırakmasın hiç bir anneyi de evladıyla imtihan etmesin.. amin.. Hep mutlu güzel günlerini görelim, Allah c.c. Çocuklarımızı bize bizi de onlara bağışlasın. amin. 

Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle sağlıkla mutlulukla kalın.. En güzele emanetsiniz..

1 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..