17 Mayıs 2016

Yeni Tığ Örgüsü Şal Modeli & Crochet Shawl

Yeni Tığ Örgüsü Şal

Çiçek püsküllü yeni tığ örgüsü şalım bitti sonunda. Örneğin ismini bilmiyorum ama orijinal halinden biraz daha değişiklik yaparak ördüm. Örmesi çok zevkli ipim çok güzeldi alize diva batik, hediye gelen iplerdendi.. Ne örsem acaba derken bu şal modelini başladım oldukça da uzun bir süre oldu başlayalı, araya bir çok örgü girdi ve bazı özel durumlar derken en sonunda bitti. 

Yeni model tığ örgü şal modelinin bir çok resmini ekledim yazıya örmek isteyen olursa diye buyurun bakalım  siz beğendiniz mi nasıl olmuş düşüncelerinizi bekliyorum.Yeni Tığ Örgüsü Şal

Batik olduğu için modeli çok göstermese de düz renk kıyafetlerin üstünde harika görünüyor. Bu şal modelinden bir tane daha örmek istiyorum şöyle güzel bir kırmızı veya tatlı bir mor renk ile inşaAllah fırsatım olur örerim. Motifli şallardan ziyade böyle bu tarz şal modellerini seviyorum başladığın şekilde bitireceksin :) Örgü ilerledikçe elinizde biraz ağırlaşıyor ama olsun..

Yeni Tığ Örgüsü Şal

Crochet shawl

Yeni Tığ Örgüsü Şal

Yeni Tığ Örgüsü Şal 
Büyük kocaman bir şal oldu, baharda, sonbaharda kullanabilirim diye düşünüyorum. O kadar çok şal ördüm ki evde bir tane bile yok :) Bunu kedime ayırayım diyorum inşaAllah..
Yeni Tığ Örgüsü Şal

Crochet Shawl

Marifetane arşivinde onlarca tığ işi şal modeli, şiş örgü şal modeli var ve bir çoğu da açıklamalı şemalı buyurun beğenin sizlerde örün kendinize sevdiklerinize.. Ayrıca gönderin örgülerinizi el işi modellerinizi sizin adınıza hobi sever dostlarımızla paylaşarak yeni müşterileriniz olsun herkes görsün marifetlerinizi...

marifetane@marifetane.com email adresimden veya facebook marifetane'den gönderebilirsiniz.


En güzele emanetsiniz selametle kalın...

0 yorum var.Peki senin fikrin nedir..? to “Yeni Tığ Örgüsü Şal Modeli & Crochet Shawl”

Yorum Gönder

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..