11 Ağustos 2016

Harika İğne Oyası Modelleri

iğne oyasi

Hepsi birbirinden güzel yeni iğne oyası modelleri. Rengarenk cıvıl cıvıl harika iğne oyası yapan ellere sağlık olsun. Takipçilerimden gelen istek üzerine Marifetane de yeniden çok güzel yep yeni oya modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz devamı gelecek takipte kalınız.

iğne oyasi

Uzun bir aradan sonra yeniden merhaba, sizlerden uzak kaldığım zaman içinde güzel bir memleket tatili yaptık sevdiklerimizle hasret giderdik.Ve yine ev taşıdım bir yıl içinde 3.kez evimizi taşıdık. Taşınmak zor iş yaşayan bilir umarım uzunca bir süre ev taşıma  işimiz olmaz. Eski dostlarımın yanına döndüm sevdiğim istediğim bir ortamdayım Allah ağız tadıyla huzurla, mutlulukla sağlıkla güzel günler yaşatsın hem bize hemde siz sevgili takipçilerime Amin.

iğne oyasi

iğne oyasi

Neyse sözü fazla uzatmayacağım bizden haberler böyle şimdilik, hep güzel haberler paylaşmak dileğiyle sizleri harika iğne oyası modelleri ile baş başa bırakıyorum. Marifetane arşivinde yüzlerce oya modeli var seçin beğenin yapın yaptırın. İğne oyasından boncuk oyasına, tığ işi oya modellerinden firkete oya modellerine kadar istemediğiniz kadar çok oya modelleri.


iğne oyasi

iğne oyasi

iğne oyasi

iğne oyasi

iğne oyasi

Gönlümüzce güzel huzurlu günler yaşamak dileğiyle selametle kalın hepinize gönül dolusu sevgiler selamlar..

1 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..