3 Kasım 2017

Açıklamalı Örgü Pompomlu Bere Modeli

Açıklamali Örgü Pompomlu Bere

Örgü Şapka ve Bere sezonunu bir açtım pir açtım bugünkü modelimiz de örgü pompomlu bere minik kızlara hem kolay hemde sevimli şık bir bere modeli.


Tepeden başlama bere modellerinde olduğu gibi başladım ve baş çevresinden biraz daha geniş olarak arttırdım 8-10 sıra arttırma yapmadan örüp aynı şekilde 4-5 sıra da arttırma yaptığım sıralardan iki ilmek birlikte keserek daralttım. Lastik kısmını örüp pompomları da tığ işi zincir ile ekledim. 

Süslü çok tatlı bir prensese örüldüğü içinde küçük parlak bir boncukla da ışıltı kattık...Hiç bir zorluğu yok kolayca örebileceğiniz bir model.Açıklamali Örgü Pompomlu Bere


Tepeden başlama bere nasıl örülür yazımdan yararlanarak sizlerde örebilirsiniz.. 
Benden bugünlük bu kadar yeni postlar hazırlamaktayım sizinle paylaşacak çok şeyimiz var marifetane yi takipde kalın.. Hayırlu cumalar ve güzel bir hafta sonu dileğiyle selametle kalın..1 yorum var.Peki senin fikrin nedir..?:

  1. Que lindo trabajo! Amiga vi tu blog y pasaba a invitarte al nuevo reto que estamos organizando en CTejidas. Mira aquí para participar: https://ctejidas.co/teje-conmigo-cojin-de-flores/

    YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..