21 Kasım 2017

Yeni Örgü Uzun Şal Atkı ve Bere Takımı

Örgü Uzun Şal Atkı ve Bere

Yeni örgü Uzun Şal Atkı ve Bere Takımları sahibine doğru yola çıkmaya hazır sağlıkla mutlulukla kullanılsınlar. Burgu modeli şal ve bere için 6 yumak Himalaya Everday Bebe lüx Antipilling ve 4 numara şiş kullandım. İki metreye yakın oldu Şalların boyu birde hafif buharlı ütü yaptım sonuç karşınızda :)


Örgü Uzun Şal Atkı ve Bere

Uzun Şal atkı ve bere yine hazır bir örnekten sipariş verilmişti modelde ipin rengi de birebir uydu müşterim resimlerinden bile çok beğendi sağlıkla kullansın. Bu aralar yine çok yoğunum çok şükür yine siparişlerim var. Çocuk süveteri, yeni fular şal, şapka bere ve rengarenk eldivenler örüyorum zamanında yetiştirmek için çalışmaya devam :)

Örgü Uzun Şal Atkı ve Bere

Marifetane'de birbirinden güzel örgü modelleri paylaşmaya devam edeceğim daha neler var neler fırsat buldukça ekleyeceğim. Uzun Şal modellerimizin hepsi birbirinden güzel bakmadan gitmeyin ayrıca sipariş vermek için ve örmek istediğiniz modeller içinde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım yorum bırakın email atın.. Siz isterseniz bana ulaşmanın pek çok yolu var :)) beklerim selamlar sevgiler...

0 yorum var.Peki senin fikrin nedir..? to “Yeni Örgü Uzun Şal Atkı ve Bere Takımı”

Yorum Gönder

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..