3 Ocak 2018

Kadife İp İle Püsküllü Ev botu


Kadife İp İle Püsküllü Ev botu

Kadife ip ile püsküllü ev botu, genel olarak tek renk örülüyor ama ben ilk kez ördüğüm için 2 ayrı renk aldım ve aklımda 2 püsküllü bot örme hayali vardı :)
Bir buçuk yumağa yakın ip ancak yeterli geliyormuş öğrendim bilmeyenlere de duyurulur..


Kadife İp İle Püsküllü Ev botu

1 yumak gri ip  ve hazır taban ile ördüm. Daha ilk ipte yetmeyeceğini anlayınca diğer botu da ördüm aynı yerden kırmızı kadife ip ile örüp püsküllerini yaptım. İnstagramdan paylaştığımda  bir arkadaş tarz yapmışsın dedi evet mecburen tarz yaptık ama çok şık bir tarz yaptık bizde çok beğendik.. Ellerime sağlık ilk püsküllü ev botu da kızıma ördüm sağlıkla kullansın prensesim..

Kırmızı kadife ipin kalanıyla da yeni bir örgü püsküllü boyunluk şal tasarladım o da çok hoş oldu püsküllü atkı da diyebiliriz. İlk fırsatta modeli yapılışı ile birlikte sayfama ekleyeceğim..

Püskülü ev botunu nasıl ördüğüme gelince youtube de onlarca video var bakın derim. Ve örmelisiniz çok rahat çok şık bir ev botu..

Başka renklerini de örmek istiyorum ama siparişlerim var önce onları bitirmeliyim yoğunum hemde  çok yoğun ama olsun hep yoğun olalım sağlıklı olalım ve boş durmayalım çalışalım üretelim inşaAllah..

Birbirinden güzel ve açıklamalı bebeklere ve büyüklere patik modelleri ve ev ayakkabısı modelleri daha var marifetane de bakmadan gitmeyin...

Sevgiyle selametle kalın...

0 yorum var.Peki senin fikrin nedir..? to “Kadife İp İle Püsküllü Ev botu”

Yorum Gönder

Vakit ayırıp fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim, yine beklerim..